Red Dot Design Awards 2023: získali jsme další ocenění v prestižní soutěži!

Inovace a fenomenální design – to jsou charakteristiky našeho nového produktu, akustické lampy Colline x Terrano, kterou ocenila porota soutěže Red Dot Design Awards! Jedná se o třetí ocenění, které si společnost Lena Lighting, stejně jako značka Acustio připsala na své konto +  obrovský úspěch v mezinárodním měřítku.

Společnost B.L.C.CZ  s.r.o. se po 10 letech stala oficiálním partnerem pro Českou Republiku. Neváhejte nás kontaktovat.

 

www.lenalighting.cz

Již řadu let předvádíme naše produkty na prestižních veletrzích. I letos budeme mezi vystavovateli jednoho z nejvýznamnějších průmyslových veletrhů ve střední Evropě.

MSV je pro nás akcí, která kromě možnosti naplnit naši vášeň „sdílení“ světla bude příležitostí k navázání nových kontaktů, výměně zkušeností a trávení času v příjemné atmosféře.

Dovolujeme si Vás pozvat na náš stánek č. 118 v pavilonu P. Velmi rádi se s Vámi setkáme, představíme Vám aktuální nabídku a dozvíme se Váš názor a očekávání. Vaše zpětná vazba nám bude inspirací pro další práci na vývoji a zlepšování našich produktů.

Night&Light Golfový Turnaj

lena-lighting

U příležitosti Mezinárodního dne světla jsme pozvali přední architekty, projektanty a investory k účasti na golfovém nočním turnaji. Setkání se konalo v soukromém golfovém klubu Rosa – nejkrásnějším golfovém hřišti v Polsku. Původní vzorec setkání se ukázal jako dokonalá záminka k rozhovoru o budoucnosti osvětlení v kontextu udržitelného designu.

Umělé světlo je nepostradatelným prvkem naší reality. V kontextu ekologických výzev se stává nutností ověřit současný přístup k osvětlení a používat technologie, které budou vyhovovat nejen aktuálním potřebám uživatelů, ale budou zohledňovat i ekologické aspekty. Mezinárodní den světla, který se slaví 16. května, se pro nás stal příležitostí zapojit se do důležitých diskusí o výzvách, kterým čelí architekti, investoři a světelní designéři.

Chtěli jsme, aby vzorec této akce byl originální a silně zdůrazňoval důležitost světla. Jsme přesvědčeni, že noční golfový turnaj nenechá naše hosty dlouho zapomenout na důležitost osvětlení.

Mezi účastníky setkání byli architekti a investoři z Polska, České republiky a Anglie. Ve věcné části byla hostem Lena Lighting Dorota Koziara – světoznámá designérka, která v současnosti pro značku vytváří originální kolekci LED svítidel. Inspirativním rozhovorem o funkcích světla doprovázel designéra Jacek Adamczewski, obchodní ředitel Lena Lighting, který představil světové trendy a možnosti nejmodernějších, inteligentních systémů řízení osvětlení.

Reddot pro naše produkty

szizzano

Slavíme velký úspěch. Naše produkty získaly dvě ocenění Red Dot.„Oskary za design“ byly uděleny našim lampám:  Sizzano a UV-C Sterilon Flow Premium. Red Dot Design Award je nejvýznamnější ocenění ve světě designu, které je velkým symbolem ve skupině designérských lídrů.

Realizace osvětlení sportovní haly

Nasvítili jsme sportovní halu. Moderní sportovní hala 1. střední školy, byla osvětlena našimi úspornými svítidly LED. Svítidla jsou vybavena inteligentním řídicím systémem a pohybovými senzory, které vám umožní přizpůsobit osvětlení aktuálním potřebám a generovat další úspory energie.

lena-lighitng

Naše energeticky úsporné LED svítidla byly instalovány v krásných interiérech Hudební univerzity ve Varšavě.

Pro osvětlení prostoru byly vybrány svítidla s moderním designem, které skvěle doplní atmosféru univerzitního interiéru a zároveň zajistí funkční a efektní osvětlení.

Svítidlo BARIS 40 LED UGR bylo navrženo tak, aby bylo zajištěno maximální pohodlí a efektivitu. Díky hodnotě UGR (Unified Glare Rating) pod 19 minimalizuje efekt oslnění, přispívá k pohodě, snižuje únavu a snižuje počet chyb.

Efekt oslnění nastává, když je lidské oko vystaveno přímému kontaktu se zdrojem světla nebo jasným povrchem, který jej odráží. Hodnota UGR pod 19 zaručuje, že se uživatel svítidla bude cítit maximálně pohodlně.

Designové svítidlo BARIS 40 LED UGR je kromě hodnot souvisejících s pohodou a moderním stylem také extrémně energeticky úsporné. Svítidlo je vybaveno LED moduly poslední generace a může spolupracovat i s externími systémy řízení osvětlení ve standardu DALI . K dispozici je verze pro povrchovou montáž a verze pro zavěšení.

tiara led - good design

Naše energeticky úsporné silniční svítidlo Tiara LED zvítězilo v kategorii Green Design 2021 v nejprestižnější polské designové soutěži Good Design.

Tiara LED je moderní svítidlo, které zaručuje energeticky úsporné a bezpečné osvětlení komunikací, ulic a venkovních prostranství. Jedná se o extrémně odolné svítidlo, kompatibilní s moderními systémy inteligentního řízení osvětlení, které lze díky širokému rozsahu rozložení světla namontovat jak na dálnice, tak na cyklostezky. Design lampy zajišťuje nejen pohodlnou instalaci, ale také velmi zajímavý vizuální efekt. Tiara LED si díky svým pozoruhodným parametrům získala uznání v mnoha městech a obcích. Nyní jeho technologické hodnoty a osobitý design ocenila i porota soutěže Good Design. Lampa byla navržena designérským týmem Lena Lighting.

Ocenění Green Design 2021 potvrzuje, že vysoce energeticky úsporná technologická řešení lze dovedně kombinovat s osobitým designem, a to i v kategorii silničního osvětlení.

Tiara LED – ENEC PLUS

ENEC+

Naše energeticky úsporná silniční svítidla Tiara LED získala certifikát ENEC PLUS, který potvrzuje spolehlivost funkčních parametrů.

Značka ENEC PLUS je nezávislou certifikací kvality svítidel, kterou potvrzuje mj. spolehlivost parametrů jako je životnost, světelná účinnost, rozložení, světelný tok, barevná teplota, index podání barev, výkon a rozsah provozních teplot zařízení.

Spolehlivost parametrů potvrzených certifikáty ENEC a ENEC + u silničních svítidel zaručuje, že v případě modernizace bude zlepšením parametrů osvětlení nejen velký krok ke zlepšení estetiky a komfortu života obyvatel. Rovněž potvrzuje, že náklady na investiční výdaje se vrátí z dosažených úspor v relativně krátké době, což se promítne do měřitelného příspěvku k ochraně životního prostředí. Jsme rádi, že řada našich LED svítidel TIARA získala tak významný certifikát potvrzující jejich vysoké funkční parametry.

LED svítidla Tiara jsou moderní silniční svítidla se snadnou instalací, která díky technologicky vyspělým řešením sníží náklady na energii. Tato svítidla dokážou regulovat intenzitu světla prostřednictvím systému snižování výkonu svítidel v obdobích minimálního provozu. Mají také schopnost pracovat s pohybovými senzory a také inteligentními řídicími systémy ClueCity . Kromě energetické účinnosti se vyznačují také vysokými funkčními parametry, které nyní potvrdil certifikát kvality ENEC PLUS.

Ve Varmijsko-mazurském vojvodství jsme nainstalovali téměř 300 energeticky úsporných lamp TIARA LED PRO  .
185 našich inteligentních svítidel TIARA LED PRO osvětluje silnice v obci Szczytno a 92 . lamp zakoupila společnost Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej v Olsztyně .

TIARA LED PRO jsou moderní silniční svítidla vybavená protokolem DALI pro ovládání osvětlení. Díky technologicky pokročilým řešením a LED diodám nejvyšší kvality, tyto lampy výrazně snižují spotřebu elektrické energie. Tato svítidla dokážou přizpůsobit osvětlení denní době a aktuálním potřebám, což přináší nejen další úspory, ale také výrazně zvyšuje úroveň bezpečnosti silničního provozu. Díky výjimečným parametrům, životnosti, optimálnímu designu a snadné instalaci, jsou svítidla TIARA LED PRO stále častěji voleny pro osvětlení městských a venkovských komunikací.

NOVÁ REALIZACE – LODĚNICE OLOMOUC

Společně s partnere HEINZ-ELEKTRO, který hrál klíčovou úlohu v této nelehké realizaci, se nám podařilo rozzářit kajakářskou dráhu v Loděnici Olomouc.Celá dráha je nasvětlena svítidly TIARA LED, s asymetrickou optikou a výkonem přes 26.000lm. Při výpočtu byl kladen důraz jak na intenzitu osvětlení, tak i na UGR oslnění a rovnoměrnost. Děkujeme všem, kteří se podíleli na této realizaci.

Tým B.L.C.CZ s.r.o.

 

Modernizace:

Środa Wielkopolska září novým, kvalitnějším světlem. Díky investici úřadů této obce byl implementován systém CLUE CITY, který se skládá z více než 170 moderních silničních LED světel TIARA a integrovaného, ​​technologicky vyspělého řízení.

Modernizace:
osvětlení pro německou komunikační společnost Nahverkehr Schwerin. Modernizace osvětlení pro NAHVERKEHR SCHWERIN GMBH zahrnovala venkovní a vnitřní osvětlení. Z hlediska bezpečnosti a pohodlí při práci byl velmi důležitý výběr venkovních světel a přizpůsobení vhodného osvětlení vnějším podmínkám. Proto jsme použili naše LED svítidla TIARA, které dokonale zapadají do zahradní architektury, ale především díky speciálně upravené optice poskytují optimální světelné podmínky. Kromě venkovního osvětlení jsme se zabývali také vnitřním osvětlením. Zde jsme se zaměřili na svítidla TYTAN LED a TYTAN MULTI LED, které jsou známé svými extrémně vysokými parametry a možností přizpůsobení konkrétním potřebám.

Strojírna Slavíček s.r.o. ve Velké Bíteši je prosperující a neustále se rozvíjející firma zabývající se obráběním a zpracováním kovů. V minulém roce 2019 zahájila výstavbu nové výrobní haly propojenou s tou stávající. Obě haly jsou vysoké 8m a v obou halách bylo nutné instalovat nové výkonné osvětlení. V té stávající byla špatná osvětlenost díky starým výbojkovým svítidlům a bylo nutné posílit osvětlenost na více jak 500 lx. Kompletní rekonstrukce osvětlení ve staré výrobní hale a instalace nového osvětlení v hale nové byla dokončena v květnu tohoto roku a předána do užívání. Osvětlení splnilo očekávání a zlepšilo výrazně pracovní prostředí. Pro hlavní osvětlení byly použity vysoce výkonná LED svítidla SPACE 190W 26000lm se životností přes 100.000 hod., s vysokou mechanickou a chemickou odolností, vybavena systémem řízení DALI pomocí senzorů reagující na denní osvětlenost s cílem udržovat optimální osvětlení na pracovištích. Tyto svítidla již nemají konvenční předřadník pro napájení LED čipů, ale sekvenční řízení a napájení LED čipů, což je patentovaná technologie firmy Miloo Lighting. To znamená, že je odbouraný ten nejslabší článek všech LED svítidel, který může způsobit jejich nefunkčnost. Tyto svítidla během užívání nevykazují žádnou poruchovost a v tomto případě lze počítat s dobou jejich provozu více jak 50 let.

NOVÁ REALIZACE Stolařství Roháč & Fejta

Firma Stolařství Roháč & Fejta působí na našem trhu již přes 20 let. Jejich stávající výrobní prostory na ul. Pisárecké v Brně byly již nedostačující a proto svoji výrobu přesouvají do výrobního areálu na ul. Železná v Brně Komárově. Zde jsou větší prostory jak pro stolařskou výrobu, tak pro administrativu. V těchto prostorách však musela proběhnout kompletní rekonstrukce a to samozřejmě i osvětlení. Při této výrobě jsou pracovní prostory velmi prašné a proto jsme zde instalovali vysoce kvalitní LED prachotěsná svítidla TYTAN v krytí IP66 s vysokých světelným tokem a životností přes 100.000 hod. a s certifikací ENEC. 5-ti letá záruka je již samozřejmostí. Nově jsme instalovali i osvětlení v administrativních prostorech a kompletně zrekonstruovali zastaralou elektroinstalaci.

NOVÁ REALIZACE POEX Velké Meziříčí a.s.

Firma POEX se sídlem ve Velkém Meziříčí je významných českým výrobcem čokoládových specialit a sladkostí vůbec. Má několik vlastních provozoven, avšak pro potřeby rozšíření výroby zahájila v roce 2019 výstavbu nového výrobního areálu na ul. Průmyslové ve Velkém Meziříčí. V daném roce jsme se projektově podíleli na instalaci osvětlovací techniky ve výrobních a skladovacích halách a na počátku roku 2020 došlo k samotné realizaci. Skladovací haly jsou vysoké až 11m a proto jsme zde instalovali vysoce výkonné a kvalitní LED svítidla SPACE 95W -190W s patentovanou technologií sekvenčního napájení a řízení čipů, tedy již bez konvenčních předřadníků, což zajišťuje po celou dobu životnosti svítidel zcela bezporuchový provoz. Životnost těchto svítidel s minimálním poklesem světelného toku je přes 100.000 hod.. Svítidla jsou stmívatelná a v hlavní výrobní hale jsou řízena senzorem reagující na denní světlo tak, aby byla zajištěna optimální osvětlenost pracovních prostor. V současné době se bude ještě instalovat osvětlení venkovních ploch a příjezdové komunikace a to svítidly ASTRA.

NOVÁ REALIZACE KRAVÍN LOUČANY

Rodina svítidel nabízí verzi TYTAN LED CHEMO určenou pro AGRO market. Jedná se o speciální svítidlo odolné proti amoniaku. Správné osvětlení je stejně důležité pro zvířata jako pro lidi, čehož jsou si vědomi v kravíně v Loučanech. Děkujeme našeho partnerovi HEINZ-elektro za krásnou realizaci a její sdílení.

NOVÁ REALIZACE TJ SOKOL OLOMOUC

Seznamte se s naší novou realizací TJ SOKOL OLOMOUC, kterou zrealizoval náš partner společnost HEINZ-ELEKTRO

Zde jsme navrhli zcela “čerstvou novinku” od firmy Lena Lighting a to svítidlo Quest PLUS LED s ochrannou mříží. Jedná se o vysoce kvalitní a odolná svítidla se životností >100.000 hod, vysokým světelným tokem, velmi pěkným designem a také dobrou cenou. Nyní mají svítidla téměř bezúdržbová s dlouhou životností a hlavně odolná proti mechanickému poškození.

Děkujeme společnosti HEINZ-ELEKTRO , za takto povedenou realizaci a těšíme se na další spolupráci.

Tým B.L.C.CZ

 

NOVÁ REALIZACE OC Záhradky Kuřim

Seznamte se s naší novou realizací OC Záhradky Kuřim – osvětlení parkoviště

NOVÁ REALIZACE PEGAS CONTEINER

Seznamte se s naší novou realizací PEGAS CONTEINER

BASSO SUPER SLIM

BASSO SUPER SLIM je univerzální kazetové svítidlo s možností zapuštěné a povrchové montáže, v závislosti na vybraných dalších prvcích. Jeho hlavním rysem je neobvyklá výška – pouze 30 mm. Svítidlo je vyrobeno výhradně z oceli. Svítidlo je vybaveno integrovaným LED světelným zdrojem a moderním systémem napájení navrženým společností MILOO-ELECTRONICS. Vyznačuje se vysokou světelnou účinností až 120 lm / W. Použitý prizmatický difuzor účinně omezuje oslnění .Svítidlo pracuje s řídicím systémem DALI v standardu.

NOVÝ KATALOG MILOO-LIGHTING 2020

Zveme vás, abyste se seznámili s naším nejnovějším katalogem LED osvětlení pro průmysl, ve kterém představujeme nové produkty a nejnovější vývoj našich inovativních produktů.

výrobce led osvětlení miloo lighitng

Svítidlo PONTOS bylo speciálně navrženo tak, aby splňovalo vysoké požadavky na osvětlení bazénových zařízení. Svítidlo se vyznačuje vysokým světelným tokem a úzkým úhlem paprsku. PONTOS S používá nejmodernější, vybrané CSP diody od společnosti SAMSUNG, odolné vůči síře, chloru a dalším chemickým sloučeninám. Vyznačuje se vysokým stupněm krytí IP66, který chrání optický systém a elektronické komponenty před prachem a vlhkostí.

NOVÁ REALIZACE PARKOVIŠTĚ IKEA

Seznamte se s naší novou realizací parkoviště IKEA

NOVÉ PRODUKTY 2019 MILOO-LIGHTING

MILOO LIGHTING – polský výrobce průmyslových svítidel zavádí do své nabídky nové generace produktů:

Stropní svítidlo QUATTRO 2.0

Průmyslové svítidlo –   SPACE 2.0

Nejdůležitější změny v krytu QUATTRO 2.0 zahrnovaly jeho konstrukci, která se v nové verzi skládá ze tří hlavních prvků: 
univerzálního kazetového rámu, rámu (nabízeného ve 2 variantách) a příruby (zde také 2 varianty). 
Nový design umožňuje investorům používat stejné svítidlo na různých  stropních plochách pouze odpovídajícím příslušenstvím. 
Důležité je, že instalace systému nevyžaduje žádné nástroje.

Zatímco v průmyslovém prostředí SPACE 2.0 byla konstrukce chladiče optimalizována, čímž se dosáhlo 
efektivnějších tepelných vlastností, účinnějšího chlazení a 
vyšší celkové pevnosti svítidla, přičemž hmotnost výrobku se snížila 
o 45% * ve srovnání s předchozími verzemi.

RODINA SVÍTIDEL QUEST PLUS LED

Podle nejnovějších ekologických trendů se svítidla QUEST PLUS LED vyznačují vysokou energetickou účinností A ++, snižují emise CO2 a umožňují až 65% úsporu ve srovnání se svítidly vybavenými tradičními světelnými zdroji. Energetická účinnost je doprovázena vysoce kvalitními komponenty (drivery uznávaných výrobců, diodami CREE), materiály z kterých jsou vyrobeny, dlouhá životnost až 100 000h a vysoká svítivost až 155lm / W.

Tyto vysoké hodnoty kvality a parametrů jsou zase reakcí na očekávání trhu a požadavky výrobců, kteří chtějí být vnímáni jako tvůrci nových řešení a technologií.

Řada QUEST PLUS LED obsahuje dvě velikosti světlometů: L (se šesti LED panely) a M (se čtyřmi a dvěma panely). Jednotlivé varianty se vyznačují různorodým rozložením světla – asymetrickým, symetrickým a širokým asymetrickým. Pro výběr optimálního osvětlení pro daný účel je pro tyto lampy k dispozici široká škála světelných toků v rozsahu od 3600lm do 21000lm a výkon od 23W do 144W.

Světelné zdroje zahrnují čtyři varianty svítidel s povrchovou montáží a čtyři varianty závěsných svítidel, lišící se rozměry, světelným tokem v rozsahu od 14 000 lm do 42 000 lm a množstvím spotřebované energie od 96W – 288W.

Celá rodina se vyznačuje nejvyšší odolností proti nárazu IK 10, zajištěnou použitím hliníkového tělesa a kaleného skla tl. 5 mm. Svítidlo lze dodatečně zajistit ochrannou mřížkou. QUEST PLUS LED, který má být použit ve venkovních aplikacích, byl navržen tak, aby umožňoval vysoký stupeň krytí IP 66. Navíc je vybaven prodyšnou průchodkou, která jej chrání před kondenzací a vlhkosti uvnitř svítidla.

Sada předností řady svítidel QUEST PLUS LED je doplněna vysokým stupněm stejnoměrnosti světla při SDCM ≤ 3, rychlým a snadným napájením pomocí rychlospojky, možností použití přes kabeláž a nastavitelným úhlem osvětlení od 0 – 135 ° pro reflektory a od 0 – 20 ° pro závěsné a povrchové svítidla.

TUNABLE WHITE

Prostředí interiéru závisí na mnoha faktorech. Světlo, které může „změnit“ interiér, patří mezi ty nejdůležitější. Barva světla a velikosti světelného toku umožňuje vytvořit atmosféru útulnosti a čirost. Úhel dopadu světla umožňuje zdůraznit nejdůležitější prvky a skrýt ty, které nechceme odhalit.

Návštěva v Miloo-Electronics 5.11.2018

Dnešní návštěva v Miloo Electronics s partnerem Axima.
Technologie, lidé, vše na vysoké úrovni. Děkujeme

Dziś wizyta w Miloo Electronics s partnerem Axima. Technologia, ludzie, wszystko na wysokim poziomie. Dziekujemy.

Today’s meeting in Miloo Electronics with the partner from Axima. Technology, people, everything on the top level! Thank you.

A taková byla úžasná atmosféra na setkání s našimi obchodními partnery. Posezení bylo opravdu příjemné, jídlo výborné a pivo jako křen. Setkání se také zúčastnil ředitel vývoje a držitel celosvětového patentu sekvenčního napájení Lukasz Kolaszewski, který zodpovídal veškeré otázky týkající se problematiky LED osvětlení na trhu a podrobně vysvětlil náš 32bit Mikroprocesor, který ovládá naše svítidla. Všem velice děkujeme za účast a těšíme se na další vzkvétající spolupráci se svítidly Miloo-Lighting.

Děkujeme

Tým B.L.C.CZ a MILOO-LIGHTING

Další MEGA realizace je na světě

JULI Motorenwerk, s.r.o. je společným podnikem dvou společností KION Group (dříve LINDE AG) a JUNGHEINRICH AG, které patří k největším světovým výrobcům manipulační techniky.
Tato společnost se rozhodla pro svítidla typu SPACE L od společnosti Miloo-Electronics, které využívají nejmodernější patentovanou technologii sekvenčního napájení s 16bit Micro-procesorem.
Celá realizace je postavena na 116ks SPACE-L a je řízená protokolem DALI s udržovací hladinou osvětlenosti 500lx.
Tuto skvělou realizaci pro Vás vytvořila společnost AXIMA, spol. s.r.o. , která je naším věrným partnerem v oblasti osvětlovací techniky. Děkujeme Všem, kteří se podíleli na této úžasné realizaci a přejeme hodně dalších úspěchů!!

Trh moderního osvětlení s vestavěným LED světelným zdrojem se vyvíjí velmi dynamicky jak v Polsku, tak na celém světě. Vznik nových inovativních projektů, kde výrobci optoelektroniky poskytují lepší, efektivnější a spolehlivé LED diody. Vysoké technické parametry LED diod výrazně zvyšují hodnoty svítidel. Nicméně, nezapomeňte, že samotné LED diody nejsou schopny emitovat viditelné světlo bez vhodného napájecího zdroje (driveru). V současné době většina výrobců svítidel, k napájení LED využívá standardní měniče napětí. Z roku na rok se účinnost a spolehlivost těchto systémů zvyšuje, což významně zvyšuje kvalitu výrobků dodávaných na trh. Měniče napětí mají však také své nevýhody! Přivádějí rušení do elektrické sítě a jejich život do značné míry závisí na aplikovaných prvcích, kdy především kvalitní prvky zvedají také samotnou cenu.
Hledání nového řešení!
Společnost Miloo-Electronics navrhla a vytvořila vlastní napájecí modul jedno – a třífázového napájení pomocí sekvenční technologie. Je to moderní a patentované řešení, které vyznačuje nový trend v oblasti napájecích LED systémů. Umožňuje naprostou eliminaci podskupin s omezenou životností, jakými jsou např. elektrolytické kondenzátory. Dovoluje prodloužit životnost systému o více než 100.000 hodin! Systém sekvenčního napájení charakterizuje téměř úplná absence narušení EMI, nepatrná úroveň harmonických emisí (THD<10%), hodnota výkonu se blíží hodnotě (PF = 0.99) a velmi vysoká efektivita na úrovni vyšší než 91% pro jednofázové napájení. Ještě vyšší účinnost až 95% je dosaženo použitím speciálního, třífázového sekvenčního napájení. S inovativním řešením společnosti Miloo-Electronics, se lze setkat například u svítidel ze série Quattro, nebo z řady svítidel do supermarketů a hypermarketů. Budoucnost zdroje sekvenčního napájení LED vypadá lákavě. Specialisté Miloo-Electronics udělali první krok zaměřený na vývoj energetického systému sekvenčního napájení a věří, že toto je nová budoucnost technologie LED.

NOVÝ SHOWROOM V BRNĚ

Připravili jsme pro vás nový výstavní showroom v Brně na adrese 619 00 Brno, Vídeňská 125 AXIMA spol. s.r.o.. Přijďte se podívat na nejnovější produkty poháněné naší patentovanou technologií sekvenčního napájení která pracuje na 16bit micro-procesoru. Ukážeme Vám také nové pouliční svítidlo SCORPIO LED, které je postaveno na nejnovější technologii CSP s životností >100.000hod. při poklesu světelného toku max 30% při Ta45°C.  Mlůžete se také seznámit s novým mazlíčky pro průmyslové aplikace TAJFUN LED a HERMETIC+

Budeme se těšit na Vaši návštěvu

Team B.L.C.CZ s.r.o. a AXIMA s.r.o.

INOVAČNÍ LED 3F NAPÁJENÍ

Osvětlování velkoprostorových průmyslových hal a komerčních prostor vyžaduje použitídlouhých světelných řad a to s sebou nese mnoha úskalí a omezení. Inženýři MILOOELECTRONICS si dali za cíl vytvořit řešení, které eliminuje chyby konvenčního napájení a zajistí lepší elektrické parametry. Začátkem roku 2016 vytvořila společnost MILOO-ELECTRONICS inovační řešení: třífázové LED napájení, na které dostala patent. Hlavní výhodou tohoto řešení je rovnoměrnost zatížení síťových fází. Zapojení všech osvětlení v dlouhé světelné řadě přímo do jedné fáze může mít za následek přetížení elektrické sítě. U dosavadních řešení světelných řad bylo nutné křížení osvětlení a jejich postupné zapojování do každé z 3 fází. Třífázové napájení MILOO-ELECTRONICS tento problém celkově eliminuje. Elektrická instalace funguje optimálně, je rovnoměrně zatížená, odvod proudu je na snížené úrovni, ztráty jsou minimální a instalace osvětlení je neuvěřitelně jednoduchá. Stačí zapojit napájení do osvětlení na začátku řady. Velmi důležitou vlastností napájení, kterou MILOO-ELECTRONICS neprojektovali, je chybějící strobo efekt. Strobo efekt může být na pracovních stanovištích velmi nebezpečný a platná norma, týkající se osvětlování, přikazuje jeho eliminování. Tento jev vzniká ve chvíli, kdy je otáčející část (např. část stroje, kterou ovládá operátor) osvětlována blikajícím světlem. Tehdy nastává optický klam, že se daná část nehýbe, hýbe se  pomaleji nebo dokonce v jiném směru. Tento jev může v krajním případě způsobit katastrofální nehodu. Konvenčním způsobem, jak si s tímto problémem poradit, je např. osvětlování pracovního stanoviště dvěma zdroji osvětlení, napájenými minimálně ze dvou síťových fází. Světlo napájené třífázově je v takové situaci ideálním východiskem. Životnost tradičních zdrojů napájení AC/DC je cca 25 000 hodin. Třífázový zdroj napájení MILOO-ELECTRONICS neobsahuje žádné stárnoucí části (elektrolytické kondenzátory, atd.), takže je jeho životnost prakticky nekonečná. Elektrická výkonnost třífázového napájecího zdroje MILOO-ELECTRONICS sahá až k 98%, zatímco kvalitní značkový AC/DC sahá k úrovním 80-85%. Napájecí zdroj je vybavený komunikační interfejsem DALI, jenž se stává standardem v sektoru „smart-lighting” a „smartbuilding”.  Zde popsané třífázové řešení lze najít u osvětlení MILOO-ELECTRONICS ze skupiny S-LINE 3F. Jsou to LED řadová osvětlení určená pro spojování do dlouhých světelných řad. Díky spojení moderní LED technologie a spolehlivého zdroje napájení, se osvětlení hodí všude, kde se vyžaduje spolehlivost, úspora a  efektivita. Světelné řady S-LINE 3F nachází využití v osvětlování pracovních stanovišť a průmyslových nebo komerčních prostor. Když zapřemýšlíme nad budoucností trojfázového LED řešení, zdá se, že se jedná o dokonalé řešení pouličního osvětlení, které je momentálně v hledáčku inženýrů MILOO-ELECTRONICS.

POZNEJ ZMĚNU HERMETIC+

HERMETIC PLUS je spolehlivým lídrem mezi průmyslovými svítidly navrženými pro extrémně vysoké nároky. Proč?

HERMETIC PLUS je ideální pro vysoké teploty. Díky hliníkovému pouzdru a zabudované tepelné ochraně může pracovat bez problémů více než 100 000 hodin ve výrobních halách a dokonce i v ocelárnách.

Svítidlo má membránový ventil GORE-TEX pro vyrovnání tlaku, díky němuž voda nevniká do svítidla během změny okolní teploty.

HERMETIC PLUS je spolehlivé řešení i při nízkých teplotách, např. v mrazácích, kde teplota dosahuje -40 ° C.

Jako použitý světelný zdroj jsou moduly LED společnosti EDISON. Binning zajišťuje perfektní homogenitu světla jak z hlediska teploty barev, tak z hlediska elektrických parametrů.

Světelná účinnost svítidla dosahuje 130-140 lm / W.

Svítidlo má 5letou záruku s možností prodloužení.

SOLARIS 560W

SOLRAIS PRŮMYSLOVÉ LED SVÍTIDLO

SOLARIS je moderní LED průmyslové svítidlo s velmi vysokým výkonem (> 0,5 kW!), které bylo navrženo tak, aby vyhovovalo požadavkům na osvětlení pro velké sportovní haly, kde je velmi vyoská montážní výška. Svítidlo má speciální rukojeť, která umožňuje plynulé nastavení svítidla v závislosti na potřebách sportovních událostí. SOLARIS může být také použit v průmyslu, kdekoli je zapotřebí silný High Bay. Pro zajištění pětileté záruky a 100 000 hodin nepřetržitého bezporuchového provozu je svítidlo vybaveno vlastním napájecím zdrojem MILOO integrovaným ve svítidle v sekvenční technologii. Při tak vysokém výkonu svítidla je chladicí systém nejdůležitějším aspektem a proto má svítidlo SOLARIS vestavěný tichý ventilátor bez ložisek s garancí 100.000h. Světelná účinnost svítidla je zajištěna při vysoké úrovni 125 lm / W. Reflexní optický systém a matně tvrzené sklo zajišťují nulový nepříjemný efekt oslnění a pohodlí při použití.

HERMETIC+ 137lm/W

S potěšením oznamujeme, že jsme vylepšili vlastnosti našeho dalšího LED svítidla HERMETIC+. Světelná účinnost Hermetic+ na výstupu nyní dosahuje 137 lm / W. To je dobrá zpráva pro ekonomické podnikatele, kteří oceňují kvalitu, ale také efektivitu osvětlení.

1. Svítidlo je vybaveno integrovanými světelnými zdroji pomocí nejnovější generace LED modulů od společnosti EDISON. Nový optimalizovaný optický systém výrazně snížil ztrátu světelného toku.

2. Svítidlo implementovalo nový systém napájení s velmi vysokou elektrickou účinností (> 90%), prakticky bez spotřeby jalového výkonu, což činí svítidlo velmi úsporným světelným zdrojem.

3. Hermetic Plus je extrémně odolné a nepropustné svítidlo (IP66) vyrobené z práškově lakovaného hliníku, který jej ideálně chrání před vnějšími faktory, má speciální membránový ventil, který chrání proti pronikání vlhkosti – GORE-TEX

4. Pevná konstrukce a použití tvrzeného skla zajišťují dlouhodobou životnost, svítidlo je odolné proti mechanickému nárazu (IK07), materiály se neopotřebí a nemění barvu v průběhu času.

DRAGON LED WICOP2

MILOO ELECTRONICS navrhuje nejnovějších LED řešení. Polská společnost byla jednou z prvních na světě, která použila nejnovější technologii Wicop2 v osvětlovacích soupravách DRAGON LED.

DRAGON LED
Svítidla DRAGON LED jsou inovativní průmyslové osvětlení High Bay určené pro drsné prostředí, jako je vysoká teplota (do 70 ° C), prašnost a vlhkost.

Wicop2 (Wafer Level Integrated Chip on PCB) je nejnovější technologie společnosti SEOUL, jednoho z předních výrobců LED diod. Jedinečným řešením je konstrukce – LED čip je pájen přímo na základnu PCB, nevyžaduje keramický substrát, stříbrný rám nebo lepení.

LED diody se vyznačují vysokými světelnými vlastnostmi a mimořádnou životností u tak malých rozměrů. Hlavní výhody jsou:

Malé rozměry
Vysoká hustota světelného toku
Odolnost vůči teplotním šokům
Žádné stříbro (odolnost vůči síranům)
Svítidla DRAGON LED se dodávají ve třech velikostech: DRAGON S, DRAGON M, DRAGON L. Osvětlení může pracovat s řídícím systémem DALI.

AMPER 2017

Ve dnech 21.-24. Března 2017 spolu s naším partnerem Miloo-Lightig s.r.o.jsme se zúčastnili výstavy AMPER 2017. Tato výsrtava měla velký přínos pro obě strany . Zákazníci mohli osobně spatřit inovativní produkty, ale také lépe poznat naší patentovanou technologii sekvenčního napájení. Chtěli bychom tímto všem mockrát poděkovat a budeme se těšit na další výstavu. P.S. Srdečně Vás zveme na krátkou fotografickou prohlídku z této akce.

PŘIPOJTE SE K NÁM

Uděláme vše, co je v našich silách, abychom udělali náš další nejlepší projekt!

TOP