Nová realizace pro společnost DELFORT!
OP papírna, člen delfort, patří mezi nejprestižnější zaměstnavatele z oblasti českého papírenského průmyslu a to jak v kontextu dlouhodobé historie, tak s ohledem na její mezinárodní působení. Závod vyrábí 70 000 tun tenkých tiskových a cigaretových papírů za rok, přičemž podíl exportu je více než 90%. Obecně je možné shrnout, že OP papírna je jedinečná v každém svém detailu, a to nejen dlouhodobou historií, ale i zájmem o své zaměstnance, orientací na zákazníka, produkty vysoké kvality, zápalem pro nové technologie a podporou místního regionu. Jsme rádi, že jsme započali spolupráci s tak významnou firmou, jež do nás vložila svou důvěru a zvolila si nás pro osvětlení prostor svého závodu.
Do objektu byla umístěna prachotěsná svítidla TYTAN LED od společnosti LENA lighting, nouzové osvětlení od odborníků TM technologie a řízení osvětlení bylo zprostředkováno přes německou společnost B.E.G.
Děkujeme a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

Strojírna Slavíček s.r.o. ve Velké Bíteši je prosperující a neustále se rozvíjející firma zabývající se obráběním a zpracováním kovů. V minulém roce 2019 zahájila výstavbu nové výrobní haly propojenou s tou stávající. Obě haly jsou vysoké 8m a v obou halách bylo nutné instalovat nové výkonné osvětlení. V té stávající byla špatná osvětlenost díky starým výbojkovým svítidlům a bylo nutné posílit osvětlenost na více jak 500 lx. Kompletní rekonstrukce osvětlení ve staré výrobní hale a instalace nového osvětlení v hale nové byla dokončena v květnu tohoto roku a předána do užívání. Osvětlení splnilo očekávání a zlepšilo výrazně pracovní prostředí. Pro hlavní osvětlení byly použity vysoce výkonná LED svítidla SPACE 190W 26000lm se životností přes 100.000 hod., s vysokou mechanickou a chemickou odolností, vybavena systémem řízení DALI pomocí senzorů reagující na denní osvětlenost s cílem udržovat optimální osvětlení na pracovištích. Tyto svítidla již nemají konvenční předřadník pro napájení LED čipů, ale sekvenční řízení a napájení LED čipů, což je patentovaná technologie firmy Miloo Lighting. To znamená, že je odbouraný ten nejslabší článek všech LED svítidel, který může způsobit jejich nefunkčnost. Tyto svítidla během užívání nevykazují žádnou poruchovost a v tomto případě lze počítat s dobou jejich provozu více jak 50 let.

NOVÁ REALIZACE Stolařství Roháč & Fejta

Firma Stolařství Roháč & Fejta působí na našem trhu již přes 20 let. Jejich stávající výrobní prostory na ul. Pisárecké v Brně byly již nedostačující a proto svoji výrobu přesouvají do výrobního areálu na ul. Železná v Brně Komárově. Zde jsou větší prostory jak pro stolařskou výrobu, tak pro administrativu. V těchto prostorách však musela proběhnout kompletní rekonstrukce a to samozřejmě i osvětlení. Při této výrobě jsou pracovní prostory velmi prašné a proto jsme zde instalovali vysoce kvalitní LED prachotěsná svítidla TYTAN v krytí IP66 s vysokých světelným tokem a životností přes 100.000 hod. a s certifikací ENEC. 5-ti letá záruka je již samozřejmostí. Nově jsme instalovali i osvětlení v administrativních prostorech a kompletně zrekonstruovali zastaralou elektroinstalaci.

NOVÁ REALIZACE POEX Velké Meziříčí a.s.

Firma POEX se sídlem ve Velkém Meziříčí je významných českým výrobcem čokoládových specialit a sladkostí vůbec. Má několik vlastních provozoven, avšak pro potřeby rozšíření výroby zahájila v roce 2019 výstavbu nového výrobního areálu na ul. Průmyslové ve Velkém Meziříčí. V daném roce jsme se projektově podíleli na instalaci osvětlovací techniky ve výrobních a skladovacích halách a na počátku roku 2020 došlo k samotné realizaci. Skladovací haly jsou vysoké až 11m a proto jsme zde instalovali vysoce výkonné a kvalitní LED svítidla SPACE 95W -190W s patentovanou technologií sekvenčního napájení a řízení čipů, tedy již bez konvenčních předřadníků, což zajišťuje po celou dobu životnosti svítidel zcela bezporuchový provoz. Životnost těchto svítidel s minimálním poklesem světelného toku je přes 100.000 hod.. Svítidla jsou stmívatelná a v hlavní výrobní hale jsou řízena senzorem reagující na denní světlo tak, aby byla zajištěna optimální osvětlenost pracovních prostor. V současné době se bude ještě instalovat osvětlení venkovních ploch a příjezdové komunikace a to svítidly ASTRA.

NOVÁ REALIZACE KRAVÍN LOUČANY

Rodina svítidel nabízí verzi TYTAN LED CHEMO určenou pro AGRO market. Jedná se o speciální svítidlo odolné proti amoniaku. Správné osvětlení je stejně důležité pro zvířata jako pro lidi, čehož jsou si vědomi v kravíně v Loučanech. Děkujeme našeho partnerovi HEINZ-elektro za krásnou realizaci a její sdílení.

NOVÁ REALIZACE TJ SOKOL OLOMOUC

Seznamte se s naší novou realizací TJ SOKOL OLOMOUC, kterou zrealizoval náš partner společnost HEINZ-ELEKTRO

Zde jsme navrhli zcela “čerstvou novinku” od firmy Lena Lighting a to svítidlo Quest PLUS LED s ochrannou mříží. Jedná se o vysoce kvalitní a odolná svítidla se životností >100.000 hod, vysokým světelným tokem, velmi pěkným designem a také dobrou cenou. Nyní mají svítidla téměř bezúdržbová s dlouhou životností a hlavně odolná proti mechanickému poškození.

Děkujeme společnosti HEINZ-ELEKTRO , za takto povedenou realizaci a těšíme se na další spolupráci.

Tým B.L.C.CZ

 

NOVÁ REALIZACE OC Záhradky Kuřim

Seznamte se s naší novou realizací OC Záhradky Kuřim – osvětlení parkoviště

NOVÁ REALIZACE PEGAS CONTEINER

Seznamte se s naší novou realizací PEGAS CONTEINER

BASSO SUPER SLIM

BASSO SUPER SLIM je univerzální kazetové svítidlo s možností zapuštěné a povrchové montáže, v závislosti na vybraných dalších prvcích. Jeho hlavním rysem je neobvyklá výška – pouze 30 mm. Svítidlo je vyrobeno výhradně z oceli. Svítidlo je vybaveno integrovaným LED světelným zdrojem a moderním systémem napájení navrženým společností MILOO-ELECTRONICS. Vyznačuje se vysokou světelnou účinností až 120 lm / W. Použitý prizmatický difuzor účinně omezuje oslnění .Svítidlo pracuje s řídicím systémem DALI v standardu.

NOVÝ KATALOG MILOO-LIGHTING 2020

Zveme vás, abyste se seznámili s naším nejnovějším katalogem LED osvětlení pro průmysl, ve kterém představujeme nové produkty a nejnovější vývoj našich inovativních produktů.

výrobce led osvětlení miloo lighitng

Svítidlo PONTOS bylo speciálně navrženo tak, aby splňovalo vysoké požadavky na osvětlení bazénových zařízení. Svítidlo se vyznačuje vysokým světelným tokem a úzkým úhlem paprsku. PONTOS S používá nejmodernější, vybrané CSP diody od společnosti SAMSUNG, odolné vůči síře, chloru a dalším chemickým sloučeninám. Vyznačuje se vysokým stupněm krytí IP66, který chrání optický systém a elektronické komponenty před prachem a vlhkostí.

NOVÁ REALIZACE PARKOVIŠTĚ IKEA

Seznamte se s naší novou realizací parkoviště IKEA

NOVÉ PRODUKTY 2019 MILOO-LIGHTING

MILOO LIGHTING – polský výrobce průmyslových svítidel zavádí do své nabídky nové generace produktů:

Stropní svítidlo QUATTRO 2.0

Průmyslové svítidlo –   SPACE 2.0

Nejdůležitější změny v krytu QUATTRO 2.0 zahrnovaly jeho konstrukci, která se v nové verzi skládá ze tří hlavních prvků: 
univerzálního kazetového rámu, rámu (nabízeného ve 2 variantách) a příruby (zde také 2 varianty). 
Nový design umožňuje investorům používat stejné svítidlo na různých  stropních plochách pouze odpovídajícím příslušenstvím. 
Důležité je, že instalace systému nevyžaduje žádné nástroje.

Zatímco v průmyslovém prostředí SPACE 2.0 byla konstrukce chladiče optimalizována, čímž se dosáhlo 
efektivnějších tepelných vlastností, účinnějšího chlazení a 
vyšší celkové pevnosti svítidla, přičemž hmotnost výrobku se snížila 
o 45% * ve srovnání s předchozími verzemi.

RODINA SVÍTIDEL QUEST PLUS LED

Podle nejnovějších ekologických trendů se svítidla QUEST PLUS LED vyznačují vysokou energetickou účinností A ++, snižují emise CO2 a umožňují až 65% úsporu ve srovnání se svítidly vybavenými tradičními světelnými zdroji. Energetická účinnost je doprovázena vysoce kvalitními komponenty (drivery uznávaných výrobců, diodami CREE), materiály z kterých jsou vyrobeny, dlouhá životnost až 100 000h a vysoká svítivost až 155lm / W.

Tyto vysoké hodnoty kvality a parametrů jsou zase reakcí na očekávání trhu a požadavky výrobců, kteří chtějí být vnímáni jako tvůrci nových řešení a technologií.

Řada QUEST PLUS LED obsahuje dvě velikosti světlometů: L (se šesti LED panely) a M (se čtyřmi a dvěma panely). Jednotlivé varianty se vyznačují různorodým rozložením světla – asymetrickým, symetrickým a širokým asymetrickým. Pro výběr optimálního osvětlení pro daný účel je pro tyto lampy k dispozici široká škála světelných toků v rozsahu od 3600lm do 21000lm a výkon od 23W do 144W.

Světelné zdroje zahrnují čtyři varianty svítidel s povrchovou montáží a čtyři varianty závěsných svítidel, lišící se rozměry, světelným tokem v rozsahu od 14 000 lm do 42 000 lm a množstvím spotřebované energie od 96W – 288W.

Celá rodina se vyznačuje nejvyšší odolností proti nárazu IK 10, zajištěnou použitím hliníkového tělesa a kaleného skla tl. 5 mm. Svítidlo lze dodatečně zajistit ochrannou mřížkou. QUEST PLUS LED, který má být použit ve venkovních aplikacích, byl navržen tak, aby umožňoval vysoký stupeň krytí IP 66. Navíc je vybaven prodyšnou průchodkou, která jej chrání před kondenzací a vlhkosti uvnitř svítidla.

Sada předností řady svítidel QUEST PLUS LED je doplněna vysokým stupněm stejnoměrnosti světla při SDCM ≤ 3, rychlým a snadným napájením pomocí rychlospojky, možností použití přes kabeláž a nastavitelným úhlem osvětlení od 0 – 135 ° pro reflektory a od 0 – 20 ° pro závěsné a povrchové svítidla.

TUNABLE WHITE

Prostředí interiéru závisí na mnoha faktorech. Světlo, které může „změnit“ interiér, patří mezi ty nejdůležitější. Barva světla a velikosti světelného toku umožňuje vytvořit atmosféru útulnosti a čirost. Úhel dopadu světla umožňuje zdůraznit nejdůležitější prvky a skrýt ty, které nechceme odhalit.

Návštěva v Miloo-Electronics 5.11.2018

Dnešní návštěva v Miloo Electronics s partnerem Axima.
Technologie, lidé, vše na vysoké úrovni. Děkujeme

Dziś wizyta w Miloo Electronics s partnerem Axima. Technologia, ludzie, wszystko na wysokim poziomie. Dziekujemy.

Today’s meeting in Miloo Electronics with the partner from Axima. Technology, people, everything on the top level! Thank you.

A taková byla úžasná atmosféra na setkání s našimi obchodními partnery. Posezení bylo opravdu příjemné, jídlo výborné a pivo jako křen. Setkání se také zúčastnil ředitel vývoje a držitel celosvětového patentu sekvenčního napájení Lukasz Kolaszewski, který zodpovídal veškeré otázky týkající se problematiky LED osvětlení na trhu a podrobně vysvětlil náš 32bit Mikroprocesor, který ovládá naše svítidla. Všem velice děkujeme za účast a těšíme se na další vzkvétající spolupráci se svítidly Miloo-Lighting.

Děkujeme

Tým B.L.C.CZ a MILOO-LIGHTING

Další MEGA realizace je na světě

JULI Motorenwerk, s.r.o. je společným podnikem dvou společností KION Group (dříve LINDE AG) a JUNGHEINRICH AG, které patří k největším světovým výrobcům manipulační techniky.
Tato společnost se rozhodla pro svítidla typu SPACE L od společnosti Miloo-Electronics, které využívají nejmodernější patentovanou technologii sekvenčního napájení s 16bit Micro-procesorem.
Celá realizace je postavena na 116ks SPACE-L a je řízená protokolem DALI s udržovací hladinou osvětlenosti 500lx.
Tuto skvělou realizaci pro Vás vytvořila společnost AXIMA, spol. s.r.o. , která je naším věrným partnerem v oblasti osvětlovací techniky. Děkujeme Všem, kteří se podíleli na této úžasné realizaci a přejeme hodně dalších úspěchů!!

Trh moderního osvětlení s vestavěným LED světelným zdrojem se vyvíjí velmi dynamicky jak v Polsku, tak na celém světě. Vznik nových inovativních projektů, kde výrobci optoelektroniky poskytují lepší, efektivnější a spolehlivé LED diody. Vysoké technické parametry LED diod výrazně zvyšují hodnoty svítidel. Nicméně, nezapomeňte, že samotné LED diody nejsou schopny emitovat viditelné světlo bez vhodného napájecího zdroje (driveru). V současné době většina výrobců svítidel, k napájení LED využívá standardní měniče napětí. Z roku na rok se účinnost a spolehlivost těchto systémů zvyšuje, což významně zvyšuje kvalitu výrobků dodávaných na trh. Měniče napětí mají však také své nevýhody! Přivádějí rušení do elektrické sítě a jejich život do značné míry závisí na aplikovaných prvcích, kdy především kvalitní prvky zvedají také samotnou cenu.
Hledání nového řešení!
Společnost Miloo-Electronics navrhla a vytvořila vlastní napájecí modul jedno – a třífázového napájení pomocí sekvenční technologie. Je to moderní a patentované řešení, které vyznačuje nový trend v oblasti napájecích LED systémů. Umožňuje naprostou eliminaci podskupin s omezenou životností, jakými jsou např. elektrolytické kondenzátory. Dovoluje prodloužit životnost systému o více než 100.000 hodin! Systém sekvenčního napájení charakterizuje téměř úplná absence narušení EMI, nepatrná úroveň harmonických emisí (THD<10%), hodnota výkonu se blíží hodnotě (PF = 0.99) a velmi vysoká efektivita na úrovni vyšší než 91% pro jednofázové napájení. Ještě vyšší účinnost až 95% je dosaženo použitím speciálního, třífázového sekvenčního napájení. S inovativním řešením společnosti Miloo-Electronics, se lze setkat například u svítidel ze série Quattro, nebo z řady svítidel do supermarketů a hypermarketů. Budoucnost zdroje sekvenčního napájení LED vypadá lákavě. Specialisté Miloo-Electronics udělali první krok zaměřený na vývoj energetického systému sekvenčního napájení a věří, že toto je nová budoucnost technologie LED.

NOVÝ SHOWROOM V BRNĚ

Připravili jsme pro vás nový výstavní showroom v Brně na adrese 619 00 Brno, Vídeňská 125 AXIMA spol. s.r.o.. Přijďte se podívat na nejnovější produkty poháněné naší patentovanou technologií sekvenčního napájení která pracuje na 16bit micro-procesoru. Ukážeme Vám také nové pouliční svítidlo SCORPIO LED, které je postaveno na nejnovější technologii CSP s životností >100.000hod. při poklesu světelného toku max 30% při Ta45°C.  Mlůžete se také seznámit s novým mazlíčky pro průmyslové aplikace TAJFUN LED a HERMETIC+

Budeme se těšit na Vaši návštěvu

Team B.L.C.CZ s.r.o. a AXIMA s.r.o.

INOVAČNÍ LED 3F NAPÁJENÍ

Osvětlování velkoprostorových průmyslových hal a komerčních prostor vyžaduje použitídlouhých světelných řad a to s sebou nese mnoha úskalí a omezení. Inženýři MILOOELECTRONICS si dali za cíl vytvořit řešení, které eliminuje chyby konvenčního napájení a zajistí lepší elektrické parametry. Začátkem roku 2016 vytvořila společnost MILOO-ELECTRONICS inovační řešení: třífázové LED napájení, na které dostala patent. Hlavní výhodou tohoto řešení je rovnoměrnost zatížení síťových fází. Zapojení všech osvětlení v dlouhé světelné řadě přímo do jedné fáze může mít za následek přetížení elektrické sítě. U dosavadních řešení světelných řad bylo nutné křížení osvětlení a jejich postupné zapojování do každé z 3 fází. Třífázové napájení MILOO-ELECTRONICS tento problém celkově eliminuje. Elektrická instalace funguje optimálně, je rovnoměrně zatížená, odvod proudu je na snížené úrovni, ztráty jsou minimální a instalace osvětlení je neuvěřitelně jednoduchá. Stačí zapojit napájení do osvětlení na začátku řady. Velmi důležitou vlastností napájení, kterou MILOO-ELECTRONICS neprojektovali, je chybějící strobo efekt. Strobo efekt může být na pracovních stanovištích velmi nebezpečný a platná norma, týkající se osvětlování, přikazuje jeho eliminování. Tento jev vzniká ve chvíli, kdy je otáčející část (např. část stroje, kterou ovládá operátor) osvětlována blikajícím světlem. Tehdy nastává optický klam, že se daná část nehýbe, hýbe se  pomaleji nebo dokonce v jiném směru. Tento jev může v krajním případě způsobit katastrofální nehodu. Konvenčním způsobem, jak si s tímto problémem poradit, je např. osvětlování pracovního stanoviště dvěma zdroji osvětlení, napájenými minimálně ze dvou síťových fází. Světlo napájené třífázově je v takové situaci ideálním východiskem. Životnost tradičních zdrojů napájení AC/DC je cca 25 000 hodin. Třífázový zdroj napájení MILOO-ELECTRONICS neobsahuje žádné stárnoucí části (elektrolytické kondenzátory, atd.), takže je jeho životnost prakticky nekonečná. Elektrická výkonnost třífázového napájecího zdroje MILOO-ELECTRONICS sahá až k 98%, zatímco kvalitní značkový AC/DC sahá k úrovním 80-85%. Napájecí zdroj je vybavený komunikační interfejsem DALI, jenž se stává standardem v sektoru „smart-lighting” a „smartbuilding”.  Zde popsané třífázové řešení lze najít u osvětlení MILOO-ELECTRONICS ze skupiny S-LINE 3F. Jsou to LED řadová osvětlení určená pro spojování do dlouhých světelných řad. Díky spojení moderní LED technologie a spolehlivého zdroje napájení, se osvětlení hodí všude, kde se vyžaduje spolehlivost, úspora a  efektivita. Světelné řady S-LINE 3F nachází využití v osvětlování pracovních stanovišť a průmyslových nebo komerčních prostor. Když zapřemýšlíme nad budoucností trojfázového LED řešení, zdá se, že se jedná o dokonalé řešení pouličního osvětlení, které je momentálně v hledáčku inženýrů MILOO-ELECTRONICS.

POZNEJ ZMĚNU HERMETIC+

HERMETIC PLUS je spolehlivým lídrem mezi průmyslovými svítidly navrženými pro extrémně vysoké nároky. Proč?

HERMETIC PLUS je ideální pro vysoké teploty. Díky hliníkovému pouzdru a zabudované tepelné ochraně může pracovat bez problémů více než 100 000 hodin ve výrobních halách a dokonce i v ocelárnách.

Svítidlo má membránový ventil GORE-TEX pro vyrovnání tlaku, díky němuž voda nevniká do svítidla během změny okolní teploty.

HERMETIC PLUS je spolehlivé řešení i při nízkých teplotách, např. v mrazácích, kde teplota dosahuje -40 ° C.

Jako použitý světelný zdroj jsou moduly LED společnosti EDISON. Binning zajišťuje perfektní homogenitu světla jak z hlediska teploty barev, tak z hlediska elektrických parametrů.

Světelná účinnost svítidla dosahuje 130-140 lm / W.

Svítidlo má 5letou záruku s možností prodloužení.

SOLARIS 560W

SOLRAIS PRŮMYSLOVÉ LED SVÍTIDLO

SOLARIS je moderní LED průmyslové svítidlo s velmi vysokým výkonem (> 0,5 kW!), které bylo navrženo tak, aby vyhovovalo požadavkům na osvětlení pro velké sportovní haly, kde je velmi vyoská montážní výška. Svítidlo má speciální rukojeť, která umožňuje plynulé nastavení svítidla v závislosti na potřebách sportovních událostí. SOLARIS může být také použit v průmyslu, kdekoli je zapotřebí silný High Bay. Pro zajištění pětileté záruky a 100 000 hodin nepřetržitého bezporuchového provozu je svítidlo vybaveno vlastním napájecím zdrojem MILOO integrovaným ve svítidle v sekvenční technologii. Při tak vysokém výkonu svítidla je chladicí systém nejdůležitějším aspektem a proto má svítidlo SOLARIS vestavěný tichý ventilátor bez ložisek s garancí 100.000h. Světelná účinnost svítidla je zajištěna při vysoké úrovni 125 lm / W. Reflexní optický systém a matně tvrzené sklo zajišťují nulový nepříjemný efekt oslnění a pohodlí při použití.

HERMETIC+ 137lm/W

S potěšením oznamujeme, že jsme vylepšili vlastnosti našeho dalšího LED svítidla HERMETIC+. Světelná účinnost Hermetic+ na výstupu nyní dosahuje 137 lm / W. To je dobrá zpráva pro ekonomické podnikatele, kteří oceňují kvalitu, ale také efektivitu osvětlení.

1. Svítidlo je vybaveno integrovanými světelnými zdroji pomocí nejnovější generace LED modulů od společnosti EDISON. Nový optimalizovaný optický systém výrazně snížil ztrátu světelného toku.

2. Svítidlo implementovalo nový systém napájení s velmi vysokou elektrickou účinností (> 90%), prakticky bez spotřeby jalového výkonu, což činí svítidlo velmi úsporným světelným zdrojem.

3. Hermetic Plus je extrémně odolné a nepropustné svítidlo (IP66) vyrobené z práškově lakovaného hliníku, který jej ideálně chrání před vnějšími faktory, má speciální membránový ventil, který chrání proti pronikání vlhkosti – GORE-TEX

4. Pevná konstrukce a použití tvrzeného skla zajišťují dlouhodobou životnost, svítidlo je odolné proti mechanickému nárazu (IK07), materiály se neopotřebí a nemění barvu v průběhu času.

DRAGON LED WICOP2

MILOO ELECTRONICS navrhuje nejnovějších LED řešení. Polská společnost byla jednou z prvních na světě, která použila nejnovější technologii Wicop2 v osvětlovacích soupravách DRAGON LED.

DRAGON LED
Svítidla DRAGON LED jsou inovativní průmyslové osvětlení High Bay určené pro drsné prostředí, jako je vysoká teplota (do 70 ° C), prašnost a vlhkost.

Wicop2 (Wafer Level Integrated Chip on PCB) je nejnovější technologie společnosti SEOUL, jednoho z předních výrobců LED diod. Jedinečným řešením je konstrukce – LED čip je pájen přímo na základnu PCB, nevyžaduje keramický substrát, stříbrný rám nebo lepení.

LED diody se vyznačují vysokými světelnými vlastnostmi a mimořádnou životností u tak malých rozměrů. Hlavní výhody jsou:

Malé rozměry
Vysoká hustota světelného toku
Odolnost vůči teplotním šokům
Žádné stříbro (odolnost vůči síranům)
Svítidla DRAGON LED se dodávají ve třech velikostech: DRAGON S, DRAGON M, DRAGON L. Osvětlení může pracovat s řídícím systémem DALI.

AMPER 2017

Ve dnech 21.-24. Března 2017 spolu s naším partnerem Miloo-Lightig s.r.o.jsme se zúčastnili výstavy AMPER 2017. Tato výsrtava měla velký přínos pro obě strany . Zákazníci mohli osobně spatřit inovativní produkty, ale také lépe poznat naší patentovanou technologii sekvenčního napájení. Chtěli bychom tímto všem mockrát poděkovat a budeme se těšit na další výstavu. P.S. Srdečně Vás zveme na krátkou fotografickou prohlídku z této akce.

Competently leverage other’s high standards in customer service after superior web-readiness. Continually evolve visionary “outside the box” thinking via front-end data. Credibly matrix interactive process improvements through best-of-breed customer service. Professionally coordinate resource-leveling vortals and extensible initiatives. Credibly enable accurate ROI rather than premium experiences.

Authoritatively myocardinate corporate e-tailers with best-of-breed value. Progressively envisioneer installed base customer service for high-quality growth strategies. Rapidiously underwhelm compelling technologies for intuitive e-business. Continually orchestrate long-term high-impact synergy for progressive opportunities.

Appropriately pontificate synergistic para digms whereas 24/7 “outside the box”. Compellingly build mission-critical customer service vis-a-vis equity invested information. Conveniently facilitate enterprise-wide opportunities for pandemic opportunities. Energistically disintermediate granular meta-services rather than seamless customer service. Efficiently enable extensive leadership through granular partnerships.

Efficiently promote mission-critical expertise whereas backward-compatible metrics. Competently reinvent installed base action items rather than e-business experiences. Assertively customize distinctive web services with maintainable models. Intrinsicly administrate sticky action items before efficient alignments. Competently morph cross-media scenarios for scalable bandwidth.

Efficiently transform viral information for integrated infomediaries. Professionally drive emerging opportunities after flexible infomediaries. Assertively disseminate emerging value with tactical vortals. Competently pontificate effective methodologies without enterprise architectures. Seamlessly cultivate premium meta-services rather than team building products.

Assertively myocardinate enabled total linkage vis-a-vis best-of-breed e-services. Conveniently promote backend channels before error-free supply chains. Monotonectally transform flexible.

Seamlessly orchestrate process-centric best practices with end-to-end catalysts for change. Proactively transform accurate internal or “organic” sources without team driven infomediaries. Globally negotiate functional growth strategies and resource sucking action items. Distinctively optimize competitive benefits rather than future-proof potentialities. Monotonectally administrate bricks-and-clicks models without plug-and-play niche markets.

Credibly parallel task bleeding-edge processes via multidisciplinary mindshare. Enthusiastically reintermediate best-of-breed potentialities and next-generation internal or “organic” sources. Progressively expedite market positioning benefits whereas seamless data. Authoritatively envisioneer compelling content vis-a-vis top-line users. Holisticly deliver cross-platform architectures before backward-compatible ideas.

Conveniently pursue e-business platforms through viral results. Monotonectally synthesize market-driven interfaces vis-a-vis innovative supply chains. Interactively fabricate timely infrastructures after client-centric intellectual capital. Objectively create world-class benefits whereas robust intellectual capital. Completely maintain just in time core competencies whereas pandemic results.

Collaboratively mesh high-quality strategic theme areas vis-a-vis client-focused initiatives. Uniquely.

Seamlessly syndicate out-of-the-box quality vectors via multimedia based bandwidth. Monotonectally supply team driven quality vectors via mission-critical networks. Efficiently leverage existing top-line communities for business human capital. Interactively evisculate proactive data vis-a-vis premium information. Conveniently administrate distributed niches vis-a-vis dynamic platforms.

Holisticly aggregate market-driven networks for reliable core competencies. Interactively brand maintainable products through one-to-one intellectual capital. Globally simplify leading-edge schemas with one-to-one leadership. Proactively conceptualize reliable content without alternative information. Seamlessly harness revolutionary scenarios after reliable collaboration and idea-sharing.

Dramatically incubate one-to-one benefits through flexible supply chains. Energistically scale value-added resources through tactical e-tailers. Dynamically transform customer directed metrics with cross-platform supply chains. Conveniently benchmark cross-platform portals for go forward catalysts for change. Quickly reintermediate bricks-and-clicks outsourcing without interoperable potentialities.

Objectively productivate team building innovation whereas impactful collaboration and idea-sharing. Dramatically maximize B2C functionalities for cross-unit networks.

Collaboratively grow bricks-and-clicks outsourcing and vertical leadership skills. Professionally deploy diverse results without strategic value. Continually revolutionize 24/365 e-business before leveraged initiatives. Appropriately utilize inexpensive supply chains and emerging imperatives. Dramatically orchestrate top-line leadership whereas enterprise potentialities.

Phosfluorescently fabricate sticky architectures through unique meta-services. Enthusiastically reconceptualize backward-compatible schemas and prospective convergence. Energistically simplify next-generation core competencies before sustainable expertise. Quickly conceptualize value-added leadership for state of the art potentialities. Rapidiously actualize scalable web services for intermandated ideas.

Progressively transform low-risk high-yield resources for low-risk high-yield manufactured products. Completely predominate premier alignments via unique vortals. Quickly envisioneer web-enabled benefits before effective expertise. Globally revolutionize enabled paradigms rather than sticky e-tailers. Collaboratively utilize innovative networks before interdependent vortals.

Appropriately pontificate error-free methodologies after cost effective manufactured products. Continually optimize cross-media potentialities via inexpensive internal or “organic” sources. Proactively reintermediate customer.

Efficiently network prospective content without performance based data. Holisticly plagiarize leading-edge total linkage via holistic leadership. Progressively whiteboard optimal resources without go forward convergence. Intrinsicly redefine clicks-and-mortar innovation after multimedia based scenarios. Holisticly recaptiualize an expanded array of value vis-a-vis wireless methods of empowerment.

Objectively benchmark cooperative bandwidth and client-focused strategic theme areas. Rapidiously create global experiences for standardized systems. Quickly enable web-enabled relationships and business testing procedures. Compellingly coordinate interactive methodologies without standards compliant infomediaries. Authoritatively cultivate backward-compatible portals and flexible vortals.

Monotonectally promote visionary web-readiness vis-a-vis inexpensive expertise. Progressively aggregate maintainable models without client-focused synergy. Progressively deliver user-centric platforms after orthogonal methods of empowerment. Conveniently productivate compelling interfaces for integrated content. Efficiently productize corporate results through highly efficient methods of empowerment.

Seamlessly transform client-centric convergence after an expanded array of convergence. Compellingly leverage existing superior potentialities.

Video Post

Video Post

Status Post

Status Post

Quote Post

Quote Post

Link Post

Link Post

Image Post

Image Post

Gallery Post

Gallery Post

Chat Post

Chat Post

Audio Post

Audio Post

Aside Post

Aside Post

Standard Post

Standard Post

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!

PŘIPOJTE SE K NÁM

Uděláme vše, co je v našich silách, abychom udělali náš další nejlepší projekt!

TOP