B.L.C.CZ

reddot pro naše produkty

Slavíme velký úspěch. Naše produkty získaly dvě ocenění Red Dot.„Oskary za design“ byly uděleny našim lampám:  Sizzano a UV-C Sterilon Flow Premium. Red Dot Design Award je nejvýznamnější ocenění ve světě designu, které je symbolem příslušnosti ke skupině designérských lídrů.

UV-C Sterilon Flow 72W

Lampa, která díky použití UV-C světla likviduje ze vzduchu viry, bakterie a plísně. Proces dezinfekce probíhá uvnitř zařízení, díky čemuž může bezpečně pracovat i v přítomnosti osob. Funkčnost a technologie se zde spojily s promyšlenou, rafinovanou a estetickou formou. UV-C Sterilon Flow Premium je projekt, který odráží myšlenku syntetizovat nové technologie a funkčnost s klasickou formou a jemnou, nadčasovou estetikou. Je výsledkem spojení dlouholetých zkušeností odborníků Lena Lighting se svěžím vzhledem mladých designérů – Jakuba Zarzyńského a zesnulého Przemysław Pstrokoński. Je to lampa, která reaguje na měnící se svět – novou životní a zdravotní situaci, která zvýšila potřebu zajistit bezpečnost. Jednoduchý tvar a minimalistický obal z něj dělají elegantní kus nábytku a ucelený kus vybavení. Přemýšlení o světle a vzduchu, které jsou spojeny s lehkostí, ovlivnilo konečný tvar lampy. Výsledkem je vyzrálý, subtilní design, který v uživateli buduje pocit pohodlí a vnitřního klidu. Tento produkt vypadá stejně dobře v nemocničním pokoji jako v moderním architektonickém prostoru.

SIZZANO

Sizzano , navrženo Jakubem Zarzyńskim, je moderní lampa s prvkem klasicismu. Výsledkem této kombinace je zajímavá forma, která odráží svěží a avantgardní přístup designéra k designu. Lampa byla vytvořena s ohledem na moderní interiéry. Může fungovat jako celkové osvětlení nebo osvětlit prostor okolním světlem a vytvořit atmosféru v místnosti. Jemné vizuální vnímání a zároveň velmi odolné nárazuvzdorné stínidlo je základním dekorativním prvkem této lampy. Zabalené v límečku působí elegantně a dodává interiéru prestiž. Měkké světlo vyzařované lampou je rovnoměrně rozloženo po stínítku lampy, je šetrné k lidskému oku a neoslňuje. Sizzano je nabízeno ve dvou velikostech. V té větší dosahuje působivých 970 mm v průměru. Je k dispozici v různých barevných variantách, které umožňují odrážet individuální styl prostoru, podtrhnout osobnost uživatele a inspirovat k vytvoření jedinečných světelných aranžmá. Designér také dodal verze lampy s ovládáním DALI, které reguluje intenzitu světla. Lampy z rodiny Sizzano jsou energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí.

Energeticky úsporné LED osvětlení vyznačující se vysokými parametry osvětlení, životností a energetickou účinností. Je to ideální řešení pro univerzity, kde hraje důležitou roli umělé světlo. Moderní LED svítidla poskytují pohodlné, bezpečné osvětlení a přinášejí velmi velké úspory v provozu. Zároveň přitahují pozornost svým jedinečným designem.

ZŮSTAŇTE NALADĚNI!

Uděláme vše pro to, abychom přinesli cenné aktualizace a spoustu skvělých novinek bez napadení vaší poštovní schránky.

TOP