CERTIFIKOVANÉ MĚŘENÍ OSVĚTLENÍ

Provádíme měření umělého osvěltení kalibrovanými luxmetry, dle aktuálně platných norem. Díky tomu Vám můžeme nabídnout skutečně komplexní řešení osvětlení.

Zaměření prostor.

Po bližší telefonické specifikaci projektu a prostor s Vámi zajedeme na místo projektu. Zaměříme vnitřní i venkovní prostory, podle požadavků investora, nebo Vám pomůžeme získat potřebnou dokumentaci pro zpracování návrhu a výpočtu osvětlení.

 

Návrh a výpočet osvětlení.

Dle získaných podkladů Vám zpracujeme světelný výpočet v programu DIALux. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni certifikovanými školiteli. Dle požadavků investora Vám umíme navrhnout také chytré drátové či bezdrátové řízení osvětlení. Řízení osvětlení dle úrovně denního osvětlení Vám dokáže zajistit další úsporu energií.

 

Výroba a dodávka.

Po odsouhlasení návrhu osvětlení a cenové nabídky necháme vyrobit svítidla. V našich projektech spolupracujeme převážně s předními evropskými výrobci osvětlení s vysokou kvalitou a životností svítidel. Díky tomu dokážeme svítidla upravit na míru Vašim potřebám.

 

Certifikované měření.

Po instalaci zajedeme na místo realizace, kalibrovaným luxmetrem změříme parametry osvětlení a dle aktuálně platných norem zpracujeme protokol o měření pro úspěšnou kolaudaci Vašeho projektu.

ZŮSTAŇTE NALADĚNI!

Uděláme vše pro to, abychom přinesli cenné aktualizace a spoustu skvělých novinek bez napadení vaší poštovní schránky.

TOP