Systém, který přizpůsobuje světlo aktuálním potřebám uživatele, zatímco optimalizuje využití energie. Toto je CLUEIN! Škálovatelnost systému umožňuje použití CLUEIN bez ohledu na velikost zařízení. Ukáže se být perfektní v jednom pokoji jako v celém komplexu budovy. Není nutné sekat do zdi nebo tahat nové kabely. Snadný přístup pomocí aplikace nainstalované ve vašem smartphonu umožňuje vidět svět v lepším světle.

Správně přizpůsobené světlo zlepšuje komfort života, efektivitu a bezpečnost zaměstnanců, stejně jako kognitivní schopnosti studentů. Od práce a vzdělávání, přes relaxaci a zábavu.

Barva světla

CLUE-IN nabízí komplexní možnost ovládání barev. Výrobce svítidel může předem definovat limity barevné škály svítidel. Uživatel může změnit barvu jednoduchým způsobem z aplikace a také uložit své oblíbené barvy do palety barev.

Čidlo denního světla

Řídicí systém, umožňuje stmívání umělého osvětlení, když je k dispozici denní světlo, pro dosažení maximální kvality osvětlení a snížení spotřeby energie. Senzory denního světla měří intenzitu osvětlení a hlásí hodnoty luxů do sítě. Senzory mohou být samostatné nebo integrované do svítidel.

Brána

Díky funkci brány lze k síti CLUE-IN přistupovat vzdáleně. Je možné dálkově ovládat svítidla s povoleným CLUE-IN a měnit nastavení sítě (vyžaduje práva správce). Chcete-li povolit funkci vzdáleného přístupu, musí zařízení iOS nebo Android pracovat v síti CLUE-IN jako brána.

Východ a západ slunce

Jednotky Clue-in jsou schopny vypočítat místní časy východu a západu slunce za předpokladu, že je nastaveno časové pásmo a umístění sítě. Když je požadováno umístění, aplikace dočasně používá GPS k načtení aktuální polohy mobilního zařízení.

Animace

Animace jsou dynamické scény, kde je možné, že osvětlení plynule přechází z jedné scény do druhé. Animace lze vyvolat tak, aby cyklicky procházely různými světelnými situacemi, nebo je lze opakovat. Lze nastavit dobu trvání každé scény a dobu prolínání mezi scénami.

Škálovatelnost

Systém CLUE-IN je škálovatelný a je vhodný stejně dobře pro malá řešení jedné místnosti i pro velké stavební komplexy. Řešení CLUE-IN je založeno na sítích a lze vytvořit neomezené množství sítí. CLUE-IN také nabízí možnosti zapnutí a vypnutí několika sítí současně nebo scén, které kombinují svítidla napříč sítěmi.

Scény

Lze vytvořit různé světelné situace pro různé příležitosti. Je možné ovládat více svítidel jedním klepnutím a vytvořit tak dokonalé prostředí pro různé příležitosti a potřeby. Jedno svítidlo lze použít v několika scénách.

Barevná teplota

CLUE-IN nabízí komplexní řízení teploty barev. Výrobce svítidel může předem definovat limity laditelného svítidla , takže se v aplikaci CLUE-IN zobrazí se správnými úrovněmi. Uživatel může jednoduchým způsobem změnit teplotu barev svítidla pouhým posunutím prstu.

Přítomnostní detektory

Systém ovládání osvětlení CLUE-IN podporuje snímače pohybu. Senzory pohybu lze použít k úspoře energie tak, že zapnou osvětlení pouze v případě, že je to skutečně nutné.

Seskupení

Seskupování svítidel v aplikaci CLUE-IN je velmi snadné. Seskupování funguje se stejnými gesty jako seskupování aplikací ve vašem chytrém zařízení. Po seskupení lze všechna svítidla ve skupině ovládat společně, nebo lze skupinu otevřít pro individuální ovládání.

Kalendář a časovač

S funkcí kalendáře a časovače, lze scény a animace zapínat a vypínat na základě vhodného času, data nebo určitých pracovních dnů, aby vyhovovaly potřebám uživatelů, ročním obdobím a různým činnostem. .

Ovládací hierarchie

„Hierarchie ovládání“ CLUE-IN umožňuje spolupráci mezi ručním ovládáním osvětlení (aplikace, spínače a tlačítka) a automatizovaným ovládáním osvětlení (senzory a časovače), což umožňuje různé druhy přepsání a úpravu řešení ovládání osvětlení tak, aby vyhovovalo všem potřebným logikám ovládání .

JAK POUŽÍVAT CLUE IN?

CLUEIN vám dává plnou kontrolu nad osvětlením. Škálovatelnost systému umožňuje jeho instalaci prakticky kdekoli, od jedné místnosti po celý komplex budov. S CLUEIN bude osvětlení vždy vyhovovat vašim potřebám. Zvolením CLUEIN získáte • snadnou instalaci systému řízení osvětlení • pohodlí při používání • skvělou funkčnost • vyšší standard zařízení / investice

INSTALACE CLUE IN

Instalace CLUEIN je velmi jednoduchá. Nevyžaduje žádné celkové předělání nebo zvláštní kabeláž. Vše, co potřebujete je kompatibilní svítidlo (Lena Lighting) se systémem, spínač osvětlení a aplikaci CLUEIN (nainstalovanou na vašem smartphonu). Naši konzultanti vám pomohou s první konfigurací systému a nastavením světelných scén. Dále budete moci provádět další úpravy sami díky velmi intuitivnímu rozhraní aplikace.

OVLÁDÁNÍ CLUE IN

Se systémem CLUEIN můžete ovládat svítidla prostřednictvím aplikace nebo běžného nástěnného vypínače. Kromě toho můžete ovládat celou skupinu svítidel bezdrátově přes Bluetooth. Mezi výhody tohoto řešení patří komfort při používání a schopnost ovládat svítidla, která nejsou elektricky připojena ke spínači. Řešení CLUEIN eliminuje potřebu pokládání navíc elektrického vedení. ClueIN změní Váš pohled na řízení.

GLOBÁLNÍ KONTROLA

Řídicí systém je často řešením šitým na míru. Prostřednictvím systému můžeme spravovat místnost, podlaží, budovu nebo celé zařízení skládající se z mnoha prvků, jako jsou výrobní haly, sklady, kanceláře a sociální místnosti.

Náš systém CLUEIN může být založen na kabelové a bezdrátové infrastruktuře. Umožňuje ovládání z místní i globální úrovně. Pomocí mobilních zařízení, mohou uživatelé spravovat vybrané zóny, ke kterým mají přístup a správu celého zařízení lze centralizovat pomocí počítače. Systém může vrátit informace o datech.

Osvětlení v systému lze integrovat do automatizace budovy a po správné parametrizaci nebude vyžadovat žádnou interakci uživatele. Systém je otevřený a škálovatelný, což z něj činí dokonalé řešení pro všechna zařízení, kde je vyžadována kontrola a generování úspor při zajištění maximální bezpečnosti a spolehlivosti.

 

Každý projekt provádíme na základě důkladné analýzy potřeb zákazníka, abychom zajistili maximální bezpečnost a pohodlí při současném generování úspor.

ÚPRAVA DETEKČNÍHO POLE

Pokročilá technická řešení umožňují upravit detekční pole s ohledem na stávající podmínky. Systém zaměřený na generování úspor bude fungovat optimálně při určování přesných parametrů detekční oblasti. Senzory které používáme, lze přizpůsobit jakékoli situaci.

REALIZACE?

CLUEIN lze použít v průmyslových halách, skladech, kancelářích, společenských místnostech, průchodech. Bez ohledu na velikost budovy a počtu místností, CLUEIN přizpůsobí světlo potřebám zaměstnanců a vykonávaným úkolům.

V KANCELÁŘÍCH

CLUEIN lze použít v otevřených kancelářských prostorech i v jednotlivých kancelářích. Najde perfektní využití v konferenčních místnostech, chodbách, recepci, lobby a společenských místnostech. Bez ohledu na velikost budovy, počet místností a jejich funkce, CLUEIN přizpůsobí světlo potřebám zaměstnanců a prováděným úkolům.

VE ŠKOLÁCH

CLUEIN lze použít v učebnách, laboratořích, sportovních halách, chodbách, místnostech, sborovně, sálu, kabinetech, společenské místnosti a jídelně. Bez ohledu na velikost budovy, počet místností a jejich funkce, CLUEIN přizpůsobí světlo potřebám studentů, pedagogů a prováděným úkolům.

V MARKETECH

CLUEIN lze použít v malých obchodech a buticích. Je však vhodný i pro supermarkety, galerie, bary i restaurace, kina a zábavní centra. Bez ohledu na velikost objektu a účel místnosti, CLUEIN přizpůsobí osvětlení tak, aby maximalizovalo pohodlí uživatele při nakupování a zábavě.

V HOTELECH

CLUEIN lze použít v barech, restauracích, kuchyních, společenských místnostech, hotelovém lobby, pokojích, chodbách a konferenčních místnostech. Bez ohledu na velikost objektu a účel místnosti, CLUEIN přizpůsobí osvětlení tak, aby zajistil pohodlí hostů a zaměstnanců.

V NEMOCNICÍCH

CLUEIN lze použít v pokojích pacientů, lékařů a ošetřovnách, na pohotovosti, chodbách, v přijímacích pokojích, ordinacích lékařů, společenských místnostech, kantýně. Bez ohledu na velikost budovy, počet místností a jejich funkce, CLUEIN přizpůsobí světlo potřebám pacientů i zaměstnanců a prováděným úkolům.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE ŘÍZENÍ?

Kontaktujte nás na tel: +420 723 175 881, nebo piště na [email protected]

ZŮSTAŇTE NALADĚNI!

Uděláme vše pro to, abychom přinesli cenné aktualizace a spoustu skvělých novinek bez napadení vaší poštovní schránky.

TOP