Záruka

5 let záruka na všechny naše produkty, bez omezení doby svítivosti. Svítidla osazená čárovám kodem, zajištují okamžitou výměnu v případěm jejich poruchy

  • 5 let standardní záruka
  • Možnost rozšíření na 7 let
  • Životnost 102.000hod. při Ta 45°C

Funkčnost

Životnost a bezproblémové LED diody zaručují nejen úsporu za elektrickou energii, ale také vysokou úsporu nákladů na údržbu

  • Binované diody
  • Biologický index = 0
  • Diody Samsung a Edison

Prestiž

Současné vysoce vyspělé technologie osvětlení jsou našimi hlavními body, abychom našim zákazníkům dokázali poskytnout kvalitu za rozumnou cenu.

  • Sekvenční napájení
  • Žádné kondenzátory a spínací prvky
  • Více jak 100.000 hodin výdrže

Ještě lepší a mnohem výkonnější

Poznej nového HERMETICA +

hermetic plus

B.L.C.CZ s.r.o. nabízí LED svítidla nejvyšší kvality. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili, že každé LED svítidlo dostupné v naší nabídce a označené logem naší značky je zárukou nejvyšší kvality. LED osvětlení je naší specializací od roku 2013, díky čemuž spolupráce s námi je vyhlídka na využití dlouholetých zkušeností a správných věcných znalostí v oblasti LED svítidel. LED svítidla nemají pro nás žádné tajemství a každá objednávka se provádí pomocí nejnovějších technologií.

Zkratka LED, která je zkratkou pro světelnou diodu (: světelná dioda nebo LED), je známa každému, kdo má zájem o moderní osvětlení. Osvětlení založené na elektroluminiscenčních diodách znamená mimořádnou svítivost, životnost a především účinnost. Díky tomu se v osvětlovacím zařízení používá technologie LED, která je stále více populární na trhu.

LED svítidla se liší především jejich životností (průměr 100.000 hodin, L70B10, ta = 45 ° Cpro svítidla Miloo-Lighting,) , díky čemuž svítidla LED jsou mimořádně atraktivní alternativou k nejčastěji používaným typům tradičního osvětlení. Stejně důležitá je i nulová citlivost LED svítidel pro časté zapínání a vypínání (platí pro svítidla Miloo-Lighting), stejně jako krátká doba okamžitého náběhu osvětlení (průměrná doba zapálení <1 sekundy). Z tohoto důvodu je naše LED osvětlení ideální pro místa s vysokou frekvencí zapínání světla. Navíc svítidla LED jsou charakterizována vysokou energetickou účinností, což se projevuje na velmi nízkých provozních nákladech. Díky tomu je návratnost investice do LED osvětlení velmi rychlá a LED svítidla úspěšně nahrazují dříve používané fluorescenční osvětlení.

ZŮSTAŇTE NALADĚNI!

Uděláme vše pro to, abychom přinesli cenné aktualizace a spoustu skvělých novinek bez napadení vaší poštovní schránky.

TOP