FORGOT YOUR DETAILS?

KDO JSME A CO DĚLÁME

Společnost B.L.C. CZ je bezpochyby výjimečná firma na českém trhu LED osvětlení. Proč? V dnešní době, kdy je podřadných výrobků jako máku, jen stěží najdete někoho, pro koho jsou kvalita, spokojený zákazník a originalita stěžejními pilíři samotného podnikání i obchodního vztahu s klientem. Nejmodernější LED technologie, úspora nákladů za elektrickou energii, neotřelé spojení moderního designu a funkčnosti či nezastavitelný pokrok ve vývoji a nabídce LED svítidel. To vše je společnost B.L.C. CZ. Vaše spokojenost a rychlá návratnost investice je pro nás klíčová. Ať už hledáte LED svítidla pro obchod a markety, zdravotnická zařízení, těžký průmysl, venkovní či interiérová svítidla, jsme vždy připraveni udělat pro vás maximum.

SPOLEČNOST MILOO-ELECTRONICS

Je jednou z předních polských společností zabývajících se výrobou LED osvětlení a rozvojem komerčního výzkumu této inovativní technologie. V podnikové struktuře společnosti Miloo Electronics hraje klíčovou roli inovace. Je základem pro vytváření spolehlivých a účinných produktů, které jsou ideálně vhodné pro splnění očekávání a potřeb našich klientů.

PŘIPOJTE SE K NÁM

Uděláme vše, co je v našich silách, abychom udělali náš další nejlepší projekt!

Jsme jednou z předních českých společností zabývajících se komplexním řešením LED osvětlení a rozvojem komerčního výzkumu této inovativní technologie. V podnikové struktuře společnosti  B.L.C.CZ hraje klíčovou roli inovace. Je základem pro vytváření spolehlivých a účinných produktů, které jsou maximálně vhodné pro očekávání a potřeby našich klientů.

TOP