LENA

RODINA QUEST PLUS LED

Podle nejnovějších ekologických trendů se svítidla QUEST PLUS LED vyznačují vysokou energetickou účinností A ++, snižují emise CO2 a umožňují až 65% úsporu ve srovnání se svítidly vybavenými tradičními světelnými zdroji. Energetická účinnost je doprovázena vysoce kvalitními komponenty (drivery uznávaných výrobců, diodami CREE), materiály z kterých jsou vyrobeny, dlouhá životnost až 100 000h a vysoká svítivost až 155lm / W.

Tyto vysoké hodnoty kvality a parametrů jsou zase reakcí na očekávání trhu a požadavky výrobců, kteří chtějí být vnímáni jako tvůrci nových řešení a technologií.

Řada QUEST PLUS LED obsahuje dvě velikosti světlometů: L (se šesti LED panely) a M (se čtyřmi a dvěma panely). Jednotlivé varianty se vyznačují různorodým rozložením světla - asymetrickým, symetrickým a širokým asymetrickým. Pro výběr optimálního osvětlení pro daný účel je pro tyto lampy k dispozici široká škála světelných toků v rozsahu od 3600lm do 21000lm a výkon od 23W do 144W.

Světelné zdroje zahrnují čtyři varianty svítidel s povrchovou montáží a čtyři varianty závěsných svítidel, lišící se rozměry, světelným tokem v rozsahu od 14 000 lm do 42 000 lm a množstvím spotřebované energie od 96W - 288W.

Celá rodina se vyznačuje nejvyšší odolností proti nárazu IK 10, zajištěnou použitím hliníkového tělesa a kaleného skla tl. 5 mm. Svítidlo lze dodatečně zajistit ochrannou mřížkou. QUEST PLUS LED, který má být použit ve venkovních aplikacích, byl navržen tak, aby umožňoval vysoký stupeň krytí IP 66. Navíc je vybaven prodyšnou průchodkou, která jej chrání před kondenzací a vlhkosti uvnitř svítidla.

Sada předností řady svítidel QUEST PLUS LED je doplněna vysokým stupněm stejnoměrnosti světla při SDCM ≤ 3, rychlým a snadným napájením pomocí rychlospojky, možností použití přes kabeláž a nastavitelným úhlem osvětlení od 0 - 135 ° pro reflektory a od 0 - 20 ° pro závěsné a povrchové svítidla.

 

QUEST PLUS LED family - quest your lighting!

PŘIPOJTE SE K NÁM

Uděláme vše, co je v našich silách, abychom udělali náš další nejlepší projekt!

TOP