NEWS

HERMETIC PLUS - ÚČINNOST 137lm/W

S potěšením oznamujeme, že jsme vylepšili vlastnosti našeho dalšího LED svítidla Hermetic+. Světelná účinnost Hermetic+ na výstupu nyní dosahuje 137 lm / W. To je dobrá zpráva pro ekonomické podnikatele, kteří oceňují kvalitu, ale také efektivitu osvětlení.

1. Svítidlo je vybaveno integrovanými světelnými zdroji pomocí nejnovější generace LED modulů od společnosti EDISON. Nový optimalizovaný optický systém výrazně snížil ztrátu světelného toku.

2. Svítidlo implementovalo nový systém napájení s velmi vysokou elektrickou účinností (> 90%), prakticky bez spotřeby jalového výkonu, což činí svítidlo velmi úsporným světelným zdrojem.

3. Hermetic+ je extrémně odolné a nepropustné svítidlo (IP66) vyrobené z práškově lakovaného hliníku, který jej ideálně chrání před vnějšími faktory a má speciální membránový ventil který chrání proti pronikání vlhkosti - GORE-TEX

4. Pevná konstrukce a použití tvrzeného skla zajišťují dlouhodobou životnost, svítidlo je odolné proti mechanickému nárazu (IK07), materiály se neopotřebí, nemění barvu v průběhu času.

PŘIPOJTE SE K NÁM

Uděláme vše, co je v našich silách, abychom udělali náš další nejlepší projekt!

TOP