LED PRŮMYSLOVÉ OSVĚTLENÍ

Vhodné LED průmyslové osvětlení, by mělo být odpovídající kvalitě přizpůsobené účelu svítidel. Normy definující požadované parametry osvětlení používané v průmyslu, které umožňují pohodlnou práci, jsou velmi přísné. Jsme jednou z firem vyrábějících svítidla pro průmyslové použití, které splňují tyto požadavky. Naše nabídka zahrnuje průmyslové osvětlení, které pomocí LED technologie zaručují světlo správné intenzity a rozložení světla přizpůsobeného místnostem. V důsledku toho se tato skutečnost promítá do správné úrovně osvětlení v místnosti vyjádřené luxy.

Průmyslová svítidla se používají jak pro vnitřní, tak pro externí použití, ideálně vhodná jako osvětlení velkých výrobních hal nebo skladů. Průmyslová svítidla jsou k dispozici v mnoha variantách výkonu, světelného toku, teploty barev, úhlu osvětlení a použité elektroniky, díky čemuž naši klienti mohou pečlivě vybírat.

Je třeba si uvědomit, že průmyslové osvětlení nabízené společností B.L.C.CZ s.r.o. se vyznačuje  vysokou energetickou účinností a vysokou odolností proti vnějším faktorům. Neustále pracujeme na tom, abychom zajistili, že průmyslové osvětlení dostupné v naší nabídce jsou zárukou vynikající kvality pro naše zákazníky. Naše svítidla určená pro osvětlení průmyslových prostorách jim umožňují dosáhnout zcela nové úrovně výkonu.

Průmyslové osvětlení, které pro naše zákazníky děláme, je charakterizováno nejen vhodnou kvalitou výkonu a rozptýlením světla. Svítidla, na jejichž základě navrhujeme takové systémy, jsou hermetické lampy s různým stupněm ochrany (IP) a odolností proti vnějším faktorům. V případě vnějšího osvětlení má tento sortiment schopnost vyrovnat se s měnícími se povětrnostními podmínkami, stejně jako přiměřenou odolnost proti vysokým a nízkým teplotám (samozřejmě bez ztráty funkčnosti). Osvětlení průmyslových hal však znamená hermetické lampy přizpůsobené pro práci v podmínkách vysoké vlhkosti, prašnosti nebo v případě možnosti zasažení svítidla (IK).

ZŮSTAŇTE NALADĚNI!

Uděláme vše pro to, abychom přinesli cenné aktualizace a spoustu skvělých novinek bez napadení vaší poštovní schránky.

TOP