TYTAN LED ENDURA

TYTAN LED ENDURA PLUS je svítidlo určené pro osvětlení objektů s okolní teplotou do + 55 ° C. Nepříznivé podmínky prostředí nemají vliv na spolehlivost a účinnost svítidla. V místnostech, jako jsou chladírny, nejsou požadavky na osvětlení zdaleka standardní. V místnostech s nízkou teplotou lze použít pouze svítidla zvláště vhodné pro práci v takových podmínkách. TYTAN LED ENDURA MÍNUS, je svítidlo určené pro osvětlení místností s teplotou do -35 ° C. Série LED TYTAN LED získala první cenu v kategorii technické a komerční osvětlení během 25. mezinárodního veletrhu osvětlovacích zařízení LIGHT 2017 ve Varšavě

ŽIVOTNOST

85.000h L70B50

PŘÍKON

28W-69W

OPTIKA

ŠIROKÝ VYZAŘOVACÍ ÚHEL

BAREVNÁ TEPLOTA

4000K

DALI

Ano

SVĚTELNÝ TOK

4750-11300lm

STUPEŇ OCHRANY IP

IP66

STUPEŇ OCHRANY IK

IK09

TECHNICKÝ LIST

MONTÁŽNÍ NÁVOD

LDT DATA

CE - PROHLÁŠENÍ

NEJVYŠŠÍ ÚSPORA ENERGIE ++

TYTAN LED představuje generaci svítidel NEXT GEN, která se mimo jiné odlišuje nejvyšší energetická účinnost (A ++).

  • ÚSPORA A KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

NEJLEPŠÍ VÝKON NA TRHU 150 lm / W

Srdcem LED svítidla je vysoce účinný LED panel vybavený diodami CREE! s životností až 100 000 h. Díky tomu bylo dosaženo nebývalé účinnosti průmyslového svítidla dosahujícího 150 lm / W.

  • ZÍSKALI JSME PRVNÍ CENU!

STEJNORODOST SVĚTLA SDCM ≤ 3

TYTAN LED emituje světlo s vysokou homogenitou (SDCM ≤ 3), což je velmi vzácné v průmyslových svítidlech.

  • HOMOGENITA SDCM,≤3

RODINA TYTAN LED

Zejména se doporučují verze určené pro speciální aplikace. TYTAN LED ENDURA +/- jsou hermetické svítidla určené k osvětlení povrchů, v nichž se teploty pohybují od -35 ° C do + 55 ° C. TYTAN LED HALL je verze určená pro průmyslové osvětlení velkokapacitních skladů.

  • SEZNAM SE S CELOU RODINOU TYTAN LED

Závěsný difuzor s integrovaným panelem LED CREE!

S ohledem na pohodlí a časovou úsporu pro montážní a servisní pracovníky, byl v tomto svítidle použit výklopný difuzor.

Těsnost (IP66) a pevnost (IK09). Tytan drží certifikát PZH

TYTAN LED lze úspěšně použít v oblastech se zvýšenou vlhkostí a prachem. Díky zavedeným konstrukčním řešením se vyznačuje těsností svítidla IP66. Tělo a difuzor vyrobený z polykarbonátu poskytuje svítidlu vysoký stupeň odolnosti proti nárazu IK09. Svítidlo je certifikováno Národním hygienickým institutem

Moderní technologie

Podmínky při kterých tento typ svítidla pracuje, vyžadují nejnovější konstrukční řešení a materiály nejvyšší kvality, aby byl zajištěn dlouhodobý a spolehlivý provoz.

Nastavitelný montážní úchyt

Pro maximální usnadnění a urychlení montáže svítidla na povrch, byly zavedeny nastavitelné držáky, které mají montážní toleranci +/- 40 mm.

Konektor 3 a 5 pólový

Použité konektory: třípólové nebo pětipólové umožňují přizpůsobení svítidla specifickým konstrukčním požadavkům (možnost připojení řízení, aktivace svítidel zapojených do vedení zonálně).

Lineární propojení svítidel

Díky použití LS2 kabeláží lze svítidla snadno lineárně propojit.

Napájení z několika stran

Možnost napájení z několika stran usnadňuje instalaci i na těžko přístupných místech.

Všestranné použití

Rodina nových průmyslových svítidel se vyznačuje širokou škálou dostupných hodnot světelného toku: od 2300 lm do 10 900 lm (světelný výkon od 16W do 70W). To vám umožní vybrat si optimální řešení pro vaši aplikaci - v souladu s aktuálním trendem použít světlo tam, kde je to potřeba a v množství nezbytném pro zajištění pohodlných pracovních podmínek.

ZŮSTAŇTE NALADĚNI!

Uděláme vše pro to, abychom přinesli cenné aktualizace a spoustu skvělých novinek bez napadení vaší poštovní schránky.

TOP