MIMO 2 LED

LED MIMO představuje novou generaci hermetických LED svítidel s velmi vysokou těsností IP66. Svítidlo využívá moderní koncepty ke zlepšení rozložení světla a teplotní rovnováhy. Jeho design zahrnuje jak osvědčená řešení, která ovlivňují vysokou účinnost a trvanlivost, tak i efektivní LED GO! panely nabízející nejlepší požadovanou úroveň osvětlení a úspory energie až do 66%. Vícevrstvý difuzor, byl vyroben z polykarbonátu odolného vůči UV záření.

Aplikace:

Multifunkční svítidlo LED je určeno pro použití v oblastech se zvýšeným prachem a vlhkostí. Je vhodné zejména pro průmyslové podmínky, parkoviště (podzemní a vícepodlažní), sportovní stadiony, sklady, dopravní terminály a chodby. Svítidlo se používá jak v nových aplikacích, tak při nahrazování tradičních zářivkových svítidel energeticky úspornými LED řešeními. Jeho konstrukce je přizpůsobena pro povrchovou a zavěšenou instalaci pomocí standardního vybavení.

ŽIVOTNOST

L70B50 143.000h

PŘÍKON

23W - 33W

OPTIKA

Široký úhel vyzařovaní

BAREVNÁ TEPLOTA

4000K,

DALI

Ne

SVĚTELNÝ TOK

3600; 5000lm

STUPEŇ OCHRANY IP

IP66

STUPEŇ OCHRANY IK

IK06

MIMO 2 LED - 100% POLSKÁ VÝROBA

Jsme výrobce osvětlení, který je na trhu již 30 let a díky tomu víme všechno o svítidlech a osvětlovacích systémech: zkoumáme jejich možnosti, navrhujeme, testujeme a vyrábíme. Spojujeme praxi s moderností.

Kabelová průchodka MIMO 2 LED je vybavena rychloupínacím šroubením.
Chcete-li připojit elektriku, odšroubujte kabelovou průchodku a protáhněte napájecí kabel.
Kabel protáhněte kabelovou průchodkou a připojte napájecí kabely L a N.
Dokončete proces utažením průchodky.

MIMO 2 LED

rychlo-konektor pro okamžité připojení

MIMO 2 LED

Nejmodernější LED GO

MIMO 2 LED

možnost zavěšení

MIMO 2 LED

vysoká těsnost IP66

MIMO 2 LED

inovativní struktura difuzoru, pro dosažení maximální světelné účinnosti

MIMO 2 LED

šířka pouhých 40mm

MIMO 2 LED

možnost průbežného zapojení

MIMO 2 LED

pohyblivá montážní konzole

POVRCHOVÁ MONTÁŽ „SPIN & CLICK!“

LEHKÉ JAKO PÍRKO

Lampa váží pouze 0,3Kg. To je méně než malá láhev vody.

PRO KTEROU VERZI SE ROZHODNEŠ?

Různé potřeby jsou různé způsoby, jak je uspokojit. V závislosti na aplikaci budete možná potřebovat svítidlo s vysokou světelnou účinností a dlouhou životností světelného zdroje, nebo si vybrat ekonomickou variantu, volba je na vás.

MIMO 2 LED ( DRIVER)

Toto svítidlo je navrženo tak, aby sloužilo všem a kdekoli. Vynikající technické parametry z něj činí vynikající víceúčelové svítidlo. Díky rychlému montážnímu systému LS2 je nejrychleji montovatelným svítidlem na trhu. K dispozici ve verzích 23 a 30 W s maximálním světelným tokem 5000 lm, životností 143.000h L70B50 a světelnou účinností > 150lm/W

MIMO 2 LED ( SEKVENCE)

Základní řada svítidel je kombinací vysoce kvalitních komponentů a kvality při splnění všech elektrických a světelných standardů. Navzdory své 2 základní verzi se pyšní perfektní kombinací poměru cena / kvalita. Dostupné verze 27 a 33W s maximálním světelným tokem 4550 lm, životností LED L70B50 70.000h a světelnou účinností > 130lm/W

REALIZACE

TECHNICKÝ LIST

MONTÁŽNÍ NÁVOD

LDT DATA

CE - PROHLÁŠENÍ

ZŮSTAŇTE NALADĚNI!

Uděláme vše pro to, abychom přinesli cenné aktualizace a spoustu skvělých novinek bez napadení vaší poštovní schránky.

TOP