FORGOT YOUR DETAILS?

TOSCA SLIM LED

Venkovní svítidlo pro montáž na tvrdý povrch (beton, usazovací bloky…

LEO PARK LED

Moderní pouliční svítidlo charakterizované minimalistickým designem hliníkového těla. Rozptylovač světla…

ASTRA LED BASIC

Pouliční LED svítidlo s vysokým světelným tokem (max. 118 lm…

tiara

TIARA LED PRO

TIARA LED PRO je nová generace silničních svítidel s technologií…

TRAFFIK R LED

Pouliční svítidlo v moderní podobě s LED světelným zdrojem.

ASTRA LED

Pouliční LED svítidlo s vysokým světelným tokem (max. 153 lm…

MITRA LED

LED silniční a parková lampa s vysokou světelnou účinností a…

tiara

TIARA LED

TIARA LED je nová generace silničních svítidel s technologií LED. Svítidlo…

CORONA STREET EVO

LED pouliční svítidlo s integrovanými LED diodami pro úsporu energie.…

CORONA BASIC

Pouliční LED svítidlo s integrovanou energeticky úspornou LED technologií. Barevná…

SCORPIO

Inovativní svítidlo Scorpio s vlastním výkonovým systémem s vynikajícími parametry.…

Silniční a pouliční OSVĚTLENÍ

Silniční a pouliční LED osvětlení, jsou klíčem k bezpečnosti. Silnice a ulice - zvláště v zastavěných oblastech - by měly být velmi dobře osvětlené, proto je pro osvětlení v ulicích vyžadováno vysoce kvalitní svítidlo. Principy silničního osvětlení jsou přesně uvedeny v normě ČSN-EN 13201:"Silniční osvětlení". Norma obsahuje informace o omezení oslnění, vykreslování barev a nastavení spuštění na různé časy v noci (různá intenzita provozu). To znamená, že osvětlení infrastruktury musí splňovat velmi vysoké standardy. B.L.C.CZ s.r.o. nabízí nejen průmyslové nebo kancelářské osvětlení, ale také splňuje standardy pouličního osvětlení a veřejného LED osvětlení.

Správné osvětlení silnic může výrazně snížit provozní náklady, a to jak ekonomickým, tak ekologickým řešením. Pouliční a silniční lampy, které nabízíme, kombinují použití moderních technologií a výjimečných estetických vlastností. Neustále pracujeme na zdokonalování pouličních svítidel, abychom plně uspokojili každého zákazníka.

LED pouliční osvětlení minimalizuje riziko nežádoucího dopadu na přírodní prostředí, díky čemuž se LED svítidla v naší zemi pomalu stávají standardními. Naše silniční svítidla (a pouliční lampy) mají schopnost přizpůsobit optimální úhel pro montáž tak, aby vyhovovala potřebám daného prostoru. Všechna pouliční svítidla jsou vybavena vhodnými ochranami, které chrání před vlivem měnících se tepelných podmínek nebo rizikami způsobenými zkraty nebo přepětím. To z nich dělá jedno z nejlepších svítidel na ulicích dostupných na trhu.

Snažíme se o značku silniční osvětlení B.L.C.CZ s.r.o. aby byla zárukou nejvyšší kvality. Díky tomu se stáváme součástí pokračujících změn v naší zemi, díky nimž se pouliční světla stanou mnohem modernějšími.

TOP