FORGOT YOUR DETAILS?

LED svítidlo MEDILED PT

Svítidla MEDILED jsou speciálně připravenou skupinou výrobků, které reagují na…

LED svítidlo MEDILED K

Svítidla MEDILED jsou speciálně připravenou skupinou výrobků, které reagují na…

LED svítidlo MEDILED NT

Svítidla MEDILED jsou speciálně připravenou skupinou výrobků, které reagují na…

LED svítidlo LABO LED

Vysoká ochranná třída IP65, vhodné pro povrchovou i zapuštěnou montáž…

SVÍTIDLA PRO ZDRAVOTNICTVÍ

Lékařská péče je bezpochyby spojena se zdravím člověka, a především se záchranou lidských životů. Tato branže vyžaduje přísné dodržování veškerých norem, předpisů a pravidel nejen samotnými lékaři a dalším asistujícím personálem.

Pokud potřebujete zajistit svítidla do nemocničních prostor, ozdravoven, ordinací či léčeben, jistě už víte např. o normě ČSN-EN 12464-1 pro segment zdravotnického průmyslu. Tato norma určuje, jaká svítidla jsou pro danou zdravotnickou oblast vhodná, a naopak která jsou naprosto vyloučena.

Se svítidly MEDILED rozhodně nešlápnete vedle. Jedná se o speciální skupinu výrobků, které jsou speciálně navrženy právě pro oblast zdravotnictví. Využité LED moduly, jejichž koeficient podání barev (CRI) je 90, zajišťují splnění požadavků na zdravotnické osvětlení dle výše uvedené normy. Svítidla MEDILED nezpůsobují efekt oslnění (UGR <19) a tím přispívají ke špičkovému výkonu lékařů i zdravotních sester.

Kromě toho, že tyto výjimečné výrobky na jedničku splňují tyto přísné požadavky, pyšní se také hygienickým osvědčením vydaným Národním hygienickým ústavem. Naprostá sterilita prostředí je tudíž zajištěna díky stupni krytí IP65. Snadná údržba, možnost výroby svítidel s antibakteriální úpravou a volitelné ovládání DALI to vše je bezkonkurenční a jedinečné zdravotnické svítidlo MEDILED.

 

TOP