FORGOT YOUR DETAILS?

Elektromontáže

Společnost B.L.C.CZ s.r.o. Vám zajistí odbornou elektro montáž svítidel ve Vašem objektu – ať už se jedná o interiér či exteriér.

Ve spolupráci s kvalifikovanou společností, která má za sebou nespočet instalací Vám dokážeme nainstalovat jakýkoliv typ svítidel (veřejné osvětlení, nouzové osvětlení, průmyslové osvětlení či interiérové osvětlení) včetně jejich regulace a řízení.

Samozřejmostí je také instalace kabelových rozvodů, nové osazení rozvaděčů, demontáž a likvidace starého elektro zařízení, revize elektrických zařízení, projektová činnost, průběžné revize a kontrola svítidel během záruční i po záruční doby. Dále Vám naše společnost zajistí kontrolní měření intenzity osvětlení v případě potřeby ověření hygienických požadavků společností METROLUX s.r.o.

Elektromontážní práce – elektromontáže

Zajistíme elektromontážní práce, a to jak ve Vašem bytě, domě, kanceláři nebo provozovně. Kontaktujte nás, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku zcela zdarma.

Provádíme montáže svítidel, domovních telefonů, videotelefonů, televizních rozvodů, rozvodů zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů, elektrických rozvodů v bytech, domech, průmyslových halách a v ostatních prostorách.

Elektro revize

Zajišťujeme elektro revize – nabízíme revize elektro instalací, revize elektro spotřebičů, ručního nářadí, pracovních strojů apod. Revize elektro jsou důležité především z hlediska prevence.

NAHORU