FORGOT YOUR DETAILS?

Svým zákazníkům poskytujeme tyto služby:

 

1. Konzultace a poradenství

Šetříme Váš čas. Nejste a ani nechcete být profesionálem v oblasti světelné techniky, strávit spoustu času za počítačem a prostudovat množství materiálů, jen abyste se vyhnuli chybám při návrhu osvětlení. Rádi vás vyslechneme a společně najdeme nejvhodnější řešení.

Zákazníci B.L.C.CZ s.r.o. se mohou spolehnout na odbornou radu našich proškolených pracovníků. Pomůžeme nejen při výběru osvětlení, ale také vytvoříme 3D vizualizaci Vašeho prostoru pro přesný výběr produktu naší společnosti.

 

2. Návrhy řešení 

K řešení vede několik cest. Poskytneme Vám veškeré technické informace o svítidlech, jejich plusy a zápory + světelné výpočty. To vše pro vaše správné rozhodnutí. Nabízíme pečlivě vybrané špičkové produkty našich partnerů. Díky tomu jsme schopni zajistit komplexní řešení osvětlení pro váš prostor od A do Z: administrativní, obchodní a průmyslové prostory, pracoviště, školy, hotely či zdravotní zařízení.

Výsledkem takového návrhu je světelnotechnický projekt, který pro vás vždy připravíme.

 

3. Realizace – montáž svítidel 


Naše společnost Vám zajistí odbornou elektro montáž svítidel do vašeho objektu – ať už se jedná o interiér či exteriér. Více informací o montáži se dozvíte v sekci Montáž svítidel.

 

 

A proč svítidla od nás?

Energetický účinnost

Svítidla s integrovaným LED světelným zdrojem jsou nejlepší alternativou za tradiční svítidla jako jsou žárovky, zářivky, výbojková svítidla, atd. Poskytují více světla s mnohem nižším výkonem, který umožňuje snížit spotřebu elektrické energie až o 80%.

Inteligentní ovládání

Použití LED osvětlení ve spojení se senzory pro detekci pohybu (RCR, PIR) nebo jiných systémů pro řízení osvětlení efektivně snižuje spotřebu elektrické energie až o 90% ve srovnání s klasickou technologií, a to bez dopadu na životnost LED svítidel.

Bezpečnost a komfort

Spektrální rozložení energie LED je kontinuální a je velmi podobné spektru tradičních žárovek. LED nevypouštějí škodlivé ultrafialové či infračervené záření. Jejich světlo je bezpečné pro oči a práce s ním je pohodlná.

Ekologie

Nejvyšší energetická účinnost (třída A) je nejnižší možná spotřeba energie a snižuje emise škodlivých plynů. Kromě toho LED zdroje neobsahují rtuť, jsou tedy pro uživatele bezpečné a snadno recyklovatelné.

Životnost

Výjimečné výkonnostní parametry LED diod SAMSUNG LM561B, zaručují minimální životnost 100 000 hodin (L70B50). To znamená, že po 20 letech prakticky nevzniknou žádné náklady na údržbu.

Funkčnost

Životnost a bezproblémové LED diody zaručují nejen úsporu za elektrickou energii, ale také vysokou úsporou nákladů na údržbu.

Efektivní záruka

Nabízíme 5 letou záruku na naše svítidla LED od společnosti Miloo-Electronic sp.zo.o.. Jako česká společnost s mnoha referencemi jsme důvěryhodným a spolehlivým garantem.

Prestiž

Současné vysoce vyspělé technologie osvětlení jsou našimi hlavními body, abychom dokázali našim zákazníkům poskytnout kvalitu za rozumnou cenu.

 

Goniometrické měření svítidel

NAHORU