FORGOT YOUR DETAILS?

B.LC.CZ s.r.o.

LED průmyslové osvětlení

O nás

Společnost B.L.C. CZ s.r.o. vchází na trh jako autorizovaný prodejce značky Miloo-Electronic sp. z o.o. pro český trh. Naše firma se zabývá návrhy průmyslového LED osvětlení, nouzového LED osvětlení, a také dalších prostor, mezi která patří obchody, kanceláře, venkovní prostory a jiné.Do našich svítidel aplikujeme nejmodernější technologii sekvenčního napájení, která je naším celosvětovým patentem. Našim zákazníkům nabízíme prvotřídní kvalitu LED svítidel v podobě produktů předního evropského výrobce Miloo-Electronic. V první řadě klademe důraz na kvalitu LED svítidel, úsporu a rychlou návratnost investice s minimálními náklady na údržbu a montáž.

Sledujeme nejnovější trendy v oblasti průmyslového LED osvětlení i LED technologií. Díky našim kvalifikovaným expertům s mnoha zkušenostmi a získanému know-how v LED technologii jsme schopni realizovat zadané projekty, navrhnout optimální řešení průmyslového LED osvětlení a uspokojit tímto veškeré požadavky našich klientů. Najdeme pro Vás nejvhodnější druh požadovaného LED osvětlení do průmyslové haly, prodejny či kanceláře. Díky širokému spektru LED svítidel pro Vás společně najdeme optimální řešení. LED osvětlení od společnosti B.L.C.CZ s.r.o.  je cestou k úspěchu.

5 let záruka

  • Bezkonkurenční životnost výrobků MILOO-ELECTRONICS .Potvrzena záruka výrobce po dobu 5 let!

Dlouhá životnost

  • LED životnost 100.000 hodin! Delší životnost garantuje nižší náklady a výměnu světel ve srovnání s klasickými řešeními, které jsou k dispozici na trhu.

Úspora energie

  • Úspora energie na úrovni minimálně 50% ve srovnání s tradičními světly. Možnost zvýšení úrovně úspory v závislosti od používaných řešení.

Produkt z Polska

  • Výroba našich světel se nachází na jednom místě na území Polska.Díky dlouholeté zkušenosti našich nejlepších specialistů v oboru osvětlení, tvoříme vlastní nezávadná a ergonomická řešení v oblasti LED osvětlení.
NAHORU