FORGOT YOUR DETAILS?

B.L.C.CZ s.r.o.

LED průmyslové osvětlení

Společnost B.L.C. CZ s.r.o. vchází na trh jako autorizovaný prodejce značky Miloo-Electronic sp. z o.o. pro český trh. Naše firma se zabývá návrhy průmyslového LED osvětlení, nouzového LED osvětlení, a také dalších prostor, mezi která patří obchody, kanceláře, venkovní prostory a jiné.Do našich svítidel aplikujeme nejmodernější technologii sekvenčního napájení, která je naším celosvětovým patentem. Našim zákazníkům nabízíme prvotřídní kvalitu LED svítidel v podobě produktů předního evropského výrobce Miloo-Electronic. V první řadě klademe důraz na kvalitu LED svítidel, úsporu a rychlou návratnost investice s minimálními náklady na údržbu a montáž.

Sledujeme nejnovější trendy v oblasti průmyslového LED osvětlení i LED technologií. Díky našim kvalifikovaným expertům s mnoha zkušenostmi a získanému know-how v LED technologii jsme schopni realizovat zadané projekty, navrhnout optimální řešení průmyslového LED osvětlení a uspokojit tímto veškeré požadavky našich klientů. Najdeme pro Vás nejvhodnější druh požadovaného LED osvětlení do průmyslové haly, prodejny či kanceláře. Díky širokému spektru LED svítidel pro Vás společně najdeme optimální řešení. LED osvětlení od společnosti B.L.C.CZ s.r.o.  je cestou k úspěchu.

VÝROBA - spolupráce s rychlostí světla

VÝROBA - spolupráce s rychlostí světla

Vyrobíme pro vás personalizovaný a technologicky vyspělý výrobek nebo skupinu výrobků LED, které splňují všechny normy a byly vyrobeny v našem výrobním závodě. Garantované úspory energie nad 80%. V Miloo-Electronics obdržíte 60 měsíců záruku na zakoupené produkty.
KONZULTACE - vždy blízko zákazníkovi

KONZULTACE - vždy blízko zákazníkovi

Nedokážete se rozhodnout, jaké osvětlení vybrat. Naším cílem je přesvědčit vás, jaké výhody Vám mohou přinést LED svítidla od firmy Miloo-Electronics. Podívejte se na celou nabídku našich produktů a zjistěte kolik ušetříte
ROZHODNUTÍ - inovativní řešení

ROZHODNUTÍ - inovativní řešení

Naši obchodní poradci vám pomohou vybrat ty nejlepší produkty pro vaše prostory. Inspirují Vás, jak bude osvětlení vypadat ve vašem interiéru či exteriéru. Na základě vašich potřeb a očekávání připraví projekt osvětlení dle platných norem. Nemusíte perfektně ovládat elektroniku, abyste si vybrali ten nejlepší výrobek nebo produkt ze sady LED přímo Vás.

5 let záruka

  • Bezkonkurenční životnost výrobků MILOO-ELECTRONICS .Potvrzena záruka výrobce po dobu 5 let!

Dlouhá životnost

  • LED životnost 100.000 hodin! Delší životnost garantuje nižší náklady a výměnu světel ve srovnání s klasickými řešeními, které jsou k dispozici na trhu.

Úspora energie

  • Úspora energie na úrovni minimálně 50% ve srovnání s tradičními světly. Možnost zvýšení úrovně úspory v závislosti od používaných řešení.

Produkt z Polska

  • Výroba našich světel se nachází na jednom místě na území Polska.Díky dlouholeté zkušenosti našich nejlepších specialistů v oboru osvětlení, tvoříme vlastní nezávadná a ergonomická řešení v oblasti LED osvětlení.

Historie firmy Miloo-Electronics

1994

1994

IGLOO zřizuje elektronické oddělení zabývající se výrobou průmyslových regulátorů teploty. Brzy se tato zařízení stala nejspolehlivějším výrobkem na trhu
2002

2002

Elektronické oddělení bylo odděleno od struktur IGLOO, které byly transformovány na samostatnou společnost - v současnosti Miloo-Electronics. Jeho hlavním úkolem byla realizace inovativních projektů v oblasti lékařské elektroniky, průmyslové automatizace a multimediální digitální komunikace.
2007

2007

Zahájení výzkumných prací na technologii osvětlení LED a tato specializace se stala hlavním profilem činnosti společnosti. Společnost Miloo-Electronics, uznávající potenciál této inovativní technologie, se rozhodla rozvíjet výrobní základnu v tomto směru.
2016

2016

V současné době je Miloo-Electronics jedním z největších světových výrobců LED osvětlení a důvěryhodným partnerem firem z většiny průmyslových odvětví v zemi i po celém světě. Zaměřením nejen na výrobu, ale také na výzkum a vývoj, vytváříme budoucnost technologie LED ve prospěch našich zákazníků a přírodního prostředí.
NAHORU