FORGOT YOUR DETAILS?

HERMETIC Plus až 137lm/W

Autor / Pondělí, 13 Únor 2017 / KategorieNovinky

S radostí Vám oznamujeme, že jsme zlepšili vlastnosti u našich LED svítidel. Účinnost svítidla HERMETIC Plus, nyní až 137 lm / W. To je dobrá zpráva pro podnikatele, kteří ocení kvalitu, ale také osvětlenou účinnost
1. Svítidlo je vybaven integrovaným světelným zdrojem využívající nejnovější generaci LED modulů od společnosti Samsung. Nový optimalizovaný optický systém významně snižuje ztrátu světelného toku.

2. Svítidlo je vybaveno naším patentovaným systémem sekvenčního napájení s velmi vysokou energetickou účinností (> 90%), prakticky bez jalové spotřeby elektrické energie, což z našeho svítidla činní velmi úsporný zdroj světla.

3. Hermetic Plus je mimořádně robustní a pevné svítidlo s krytím (IP66), které je vyrobeno z ocelového plechu s povrchovou úpravou, která jej dokonale chrání před vnějšími faktory.
4. Robustní konstrukce a použití tvrzeného skla poskytuje dlouhodobou životnost. Svítidlo je odolné vůči mechanickému nárazu (IK 07), materiály jsou zcela neopotřebovatelné a LED moduly nemění barvu v průběhu času.

NAHORU